Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weboldalról, szerintetek érdemes ezért fizetni, hallja a szellemeket?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Megbocsass a kerdesert, de te teljesen h.lye vagy?
2023. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grimfox ***** válasza:
79%
Semmi esetre sem érdemes érte fizetni. Ha valaki hallja a szellemeket, az nem fogja pénzért árulni.
2023. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
1. felnyerítettem :D
2023. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sok a „sarlatàn“ nem szabad fizetni neki. Kûlönben a Szellemek nem tudnak beszélni!
2023. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudok kommunikálni is a szellemekkel( is), és sose lenne pofám pénzt kérni érte. Mintha pénzt kérnék egy gyerektől, hogy vegyek le neki valamit a felső polcról, amit ő nem ér el.

Konkrétan mindenki képes ezekre, és a jövőben alap lesz a telepátia, érzelem-kommunikáció( egyéni fejlődésben, nem bolygó szinten), akkor miért kérnék pénzt, mint feltétel, hogy ezt én csináljam?? Ez gonoszság.


Most figyelj testvérem, mert egy bölcs szól hozzád bennem! Aki pénzt kér, sőt mindig ugyan annyit kér gazdagtól és szegénytől is, óvakodj tőle, mert nincs valódi tudása, még ha az, amit képességnek hívsz, valahogy megtalálható benne, az nem lesz igaz, és teljes.


Menj olyanhoz, aki a te jó létedért szeretne segíteni.

2023. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!