Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A harmadik szemmel valóban...

A harmadik szemmel valóban lehet látni, vagy csak intuíciót ad?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 12:01
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
96%
A harmadik szem nem egy tényleges szem, ezért nem látsz vele. Észlelsz. Van, hogy az, amit tapasztalsz, vizuális élményként jelenik meg, van, hogy a hallással kapcsolódik össze, van, hogy egyszerűen csak tudod az adott dolgot anélkül, hogy báármelyik érzékszerv közrejátszana. A harmadik szem a tudat(nem az öntudat) egy magasabb állapota, amikor többet észlelsz a világból, mint amit általában éber tudattal észlelhetsz.
2023. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

látod = imagináció

hallod = inspiráció

tudod = intuíció

2023. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Én konkrétan látok a harmadik szememmel, de másképpen és színes energiákkal. (Sámán vagyok.)
2023. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De az eggyé válsz vele is lehet intuíció, a legmagasabb szint.
2023. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez igen nehéz kérdés. Sok ember előtt megjelenik az információ vizuálisan is. Mások szerint ez pedig csak megérzés. Nem tudni semmit. Viszont mivel a népi mondákban a szemként, mint látószervként jelenik meg így valószínű ők láttak is vele. Mi pedig már valamiért nem
2023. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi érzékszervnek hívják, ami csak aktív szellemi gyakorlatok hatására fejlődik ki, nyílik meg.
2023. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal konkrétan megírt életfeladat is kell hozzá. Engem konkrétan szellemi vezetők vezettek rá és nem saját gyakorlás hatására történt.
2023. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az se mindegy hogy kinek milyen előélete van hozzá, pláne hogy milyen feladatot kap ha kifejlődik és mit kezd vele.
2023. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Persze amúgy évek óta spirituális voltam és elméleti szinten tanultam, de annak ellenére beledobtak mélyvízbe. Csak sajnos nálam az a baj, hogy pont egy-időben bekaptam egy átkot és 2 év tönkrement nálam.
2023. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy bekaptál egy átkot? Ki akart neked ártani?
2023. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!