Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik valóban tényleg jó...

Létezik valóban tényleg jó "látó"?

Figyelt kérdés
Olyat, aki valóban tud, nem kell mondanom semmit, mondja magától a dolgokat, és nem csak kliséket...

nov. 17. 20:35
1 2
 1/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%
theresa caputo. ritkán születnek igazi jó látók. mint ahogy igai zsenik is. semmilyen szakmában hivatásban nem teremnek sűrűn.
nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mark Zuckerberg pl.
nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elvétve, csak nagyon kevesen éreznek rá kényszert, hogy ezt kirakatba tegyék. Nagyon keskeny a határ ahol még nem ártasz azzal, amit mondanál, de még van haszna is a másik számára.
nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen nem létezik.

Te vagy saját életed teremtője, neked kell megalkotni a vágyadat és a kérdést. Mi csak reagálhatunk. Ha egy bizonyos fejletségi szint után minél jobb egy olyan, akit te látónak hívsz, annál pontosabban azt fogja neked adni, amire szükséged van, nem pedig amit kigondoltál, hogy akarsz.

nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
Igen, léteznek nagyon tehetséges scam artistok mindenféle területén az ezotériának, akik pont azt fogják mondani, amit hallani akarsz. Sajnos soha senki nem bizonyította még kontrollált tudományos környezetben, hogy van bármiféle varázsereje. Pedig nem lenne nehéz, ha tényleg lenne. I wonder why.
nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. De a jövő az sosem biztos. A saját jövőjét Te alakítod és egy jóslat vagy bejön,vagy nem.
nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hosszúhajú ***** válasza:
nézd meg a tlc-n ment long island-i médium ( ő a theresa caputo akit írtam ) na ő nagyon ritka példány
nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ő sztem elég jó Látó volt.

nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Èn pèldául jö látó vagyok.

Megválaszolok mindent.

Csak a kèrdèst jól kell feltenni!

nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám öngyilkos lett tavaly előtt. Nem tudtunk rájönni miért csinálta nem volt depressziós se semmi.Benne vagyok egy Fb csoportban amik ilyen természetfeletti dolgokról szól. Volt ott egy csaj aki látónak mondta magát.Ráírtam képet küldtem bátyámról és olyan dolgokat elmondott róla a kép alapján hogy csak pislogtam a halálának a pontos körülményeit is elmondta amikről csak mi tudunk akik megtaláltuk Őt. És elmondta azt is hogy miért tette ami utólag egy fél évvel később megtalált búcsúlevélből ugyanaz kiderült. Szóval van igen, csak ritka.
nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!