Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Állati tetemek belsőségeiből...

Állati tetemek belsőségeiből készült folyadékkal lehet rontást küldeni valakire?

Figyelt kérdés

Engem ne szidjatok, én csak a neten olvastam egy lengyel nyelvű oldalakon, fórumokon, bár vannak különféle mágikus folyadékok, löttyök, amivel rontást lehet szórni másra.

Csak kérdem, mert kiváncsi vagyok.-)


2010. nov. 30. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az 1. nem baromság, én próbáltam egy osztálytársamon, csak 1 cseppet ivott belöle és másnap ment a hasa meg hányt is
2010. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nigra ***** válasza:
100%
és ezt hivják szalmonellának. pár baktérium is hányingert hasmenést okoz :D
2010. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem,és hülye aki ilyet kitalál!! o_O -.-""""
2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyod durva bakteriális esetleg vírus fertőzést okoz, ami akár halálos is lehet, nem csak annak, aki elfogyasztja, hanem annak is, aki érintkezik vele.

nem véletlenül figyelnek annyira oda a közegészségügy szempontjából az állattetemek eltávolítására, biztonságos kezelésére.

minden ilyen tetem hullaméreggel van "átitatva".


ha ilyen recepteket nézegetsz, biztos sokszor bukkansz ilyenre, néha azonban gyógynövényeket jelentenek a hozzávalók: macskafarok, varjúháj,...

2010. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1.Ha rontást akarsz hozni valakire,akkor jobb,ha tudod,hogy a rossz szándék visszaüt,karmikusan könnyen visszakaphatod,amit másnak kívántál!


2.Az ilyen idióta keverékekkel nem megrontani,hanem esetleg megbetegíteni vagy megmérgezni lehet az embert,és ezt a törvény bünteti!


3.Ilyesmire inkább ne is legyél kíváncsi.Undorító és gonosz dolgok ezek.Olvass szebb dolgokról.Az ellenségeid számára pedig az lenne a legnagyobb átok,ha levegőnek néznéd őket és ez még intelligensebb megoldás is,mint az ilyen kotyvaszokkal való idétlenkedés.

2010. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rontásról nem hallottam, de áldást lehet szórni állati tetemek belsőségeiből készült folyadékkal.

A főzet neve: tyúkhús leves.

2010. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem. csak bűzt.
2010. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyáltalán mér olvasol ilyeneket?
2010. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 14:28


Hát izé, nem tudom.-)

2010. dec. 9. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
gyomorrontást maximum, ha megitatod vele
2011. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!