Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Élő belső hang? (lent)

Élő belső hang? (lent)

Figyelt kérdés
van a fejemben egy hangokcska, de nem úgy gondoljátok, h ott üvölt, meg ilyenek, hanem véleményt nyilvánít... tehát ha valaki hazudik, azt a kis hang megmondja pl kamu... nemhiszem h különleges vagyok, meg semmi, de lehet h csak az idegességtől hallom?? tini vagyok, szerelem, csalódás tanulás továbbtanulás, elég stresszes életem van, és nehezen tudom magam kontrollálni, gyakran csapkodok, ha épp egyedül vagyok üvöltözök is, nem tudok csak úgy lehiggadni, és ez a kis hang is tombol benta fejemben, bíztat h adjam ki magamból... mi van velem?? ez lehet h a skrizofénia első jele, vagy csak képzelődök??
2011. jan. 4. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem képzelődsz, ez csak egyszerűen nem így van. Így ez nincs tehát.
2011. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok embernek van ilyen hangja, ezt nevezik skizofréniának.
2011. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
...hát ez mennyei, mit kezdjek magammal??
2011. jan. 5. 01:16
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
skizofrén vagy valszeg, és kérlek nehogy valami ezoterikus marhasággal akard magyarázni, mert ehhez orvos kell. Hidd el, nem rosszból mondom, segítenek! Ez ugyanis nem normális
2011. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
81%
Nem hinném, hogy skizofrénia, mindenkinek vannak "megérzései", szerintem te belső hang alatt a tudatalattid üzeneteit érted, aminek semmi köze a skizofréniához.
2011. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

érdekes.


ha biztat a baromságra, mármint arra, hogy add ki magadból a dühödet, idegességedet, és nem arra "sarkall", hogy idegeskedni nincs is okod, akkor lehet valami tényleg nem stimmel. De mindenesetre jó lenne elemezni a hang mivoltát. utasít téged ez a hang? vagy csak egy ötletet ad? követel tőled, vagy csak szól halkan, világosan és biztosan? Írod, hogy nem kiabál, de még is tombol, amikor te ideges vagy, most akkor végül is milyen ez a hang? tomboló, vagy nyugodt? mert nagyon nem mindegy...


üdv és várom válaszod

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nyugodt, ha nyugodt vagyok, és ideges, ha ki vagyok akadva...nem utasít, hanem bíztat, nem dirigál, hanem javaslatot tesz
2011. jan. 5. 18:55
 8/18 anonim ***** válasza:

tehát ajánlgat akkor a hang. felszólító módban teszi amit tesz. nem pedig csak kijelent valamit és bekussol.

kérdésem.

amikor dühöngsz, és ugye az elmondottjaid alapján a hang is üvölt veled együtt, olyankor mit szoktál tenni, vagyis levezeted máson az éppeni haragod? teszel kárt valamiben, ha nem is fizikálisan de akár mentálisan(mondjuk egy embernek beszólsz, vagy ilyesmi, haragodban)?


még egy kérdés.

van e esetleg, még ha haloványan is, de egy olyan gondolat, vagy "hang", ami azt mondja, még ha tényleg nagyon nehezen kivehetően, de azt, hogy nincs értelme a dühöngésnek? pontosabban egy ilyen tudat benned, hogy ez felesleges, hiába tesz javaslatot az a másik hang, hogy nyugodtan add csak ki magadból?


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen létezik, igen. Ismerem a helyzetet; és nyugodj meg: nem csak "kezelhető", hanem még hasznos is lehet.

Ha van kedved beszélgetni róla, írj egy privit.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Go pszichológushoz! nem normális h csapkodsz meg hangokat hallasz...aki meg azt gondolja h ez normális azt is kivizsgáltatnám!!!
2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!