Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most akkor ezek mik voltak?...

Most akkor ezek mik voltak? Megérzés. Ennyire jók a megérzéseim?

Figyelt kérdés

Még a nyáron a barátnőmmel mentünk az úton, elkezdtem neki mondani (mert kiszökött, nem kérdezte meg eljöhet-e velem) hogy figyeld meg most fog jönni anyukád a boltba.felnézünk, ott jött az anyukája.sok ilyen dolog volt már. Volt hogy feljön hozzám a barátnőm mondtam neki hogy érzem hogy ma nem lesz valami jó esténk,erre úgy elesett a jégen hogy eltört a csuklója.sok ilyesmi törtét már ezeket csak példának írtam le.Ha rossz kategóriában van akkor bocsiának...

előre is köszönöm a válaszokat


2011. jan. 19. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:
*bocsánat
2011. jan. 19. 12:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez megérzés volt, tehát ennyire jók a megérzéseid
2011. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oh köszönöm :)
2011. jan. 19. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szívesen
2011. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem egy vészmadár vagy!
2011. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hasznos dolog,jó uton jársz!

Nekem is vannak hasonló sztorijaim ha érdekel, ha nem töröld ki XD bocsi

olyan van hogy a munkám miatt sokat utazok és keveset vagyok otthon tehát azokkal az emberekkel kell ugymond beérnem akikkel jobban tartom a kapcsolatot.Ők nem barátok de mivel nem lehetek egyedül(nem vagyok nagyon barátkozos azért irom igy) ezért velük megyek csavarogni akiket ugymond felületesen ismerek.Egyszer az egyik sráccal éjszaka kimentünk görkorizni a koripályára ugyanis akkor volt üres mert nappal ellepték a kisgyerekek,és volt egy kis szóváltásunk és utána eléégé összevesztünk.Magamban azt gondoltam hogy egy ugymond idegen ember összevesztem vele és akkor mi van?semmi.elindultam "haza".De eszembe jutott hogy mi most egymásra vagyunk utalva mi van ha a másikkal történik valami?hogy szol egyik a másiknak?máskor is rohangáltunk egyedül bárhova tehát mi baj lenne.Igaz és is sértődve meg ős is,nem szóltam hozzá,de megvártam.és akkor tudatosult bennem ez az egész hogy én erre gondolam amikor nagy nehezen utánam jött hogy együtt megyünk haza ugy eltanyált a korival hogy kiment a térde és alig birt ráálni.és azt gondoltam magamban Te Jó Isten!!!én ezt megéreztem de nem volt eléggé erős igy nem halgattam rá. és volt még pár kissebb nagyobb ilyen de ez ami a legközelebbi volt.Hogy egy idegent mért éreztem ugy hogy meg kell várnom amikor ha nem találkozunk többet őt se meg engem se érdekel hogy összebalhézunk.aztán persze segitettem neki hazamenni és ápoltam pár napig amit eléggé elfelejtett és meg se köszönt.

Tehát ezek az események ébresztettek rá arra hogy bárkiben vannak ilyen hangok csak elég halkak ahhoz hogy elsőre meghallják,csak akkor veszik észre, hogy hát én ezt hallottam belülről, amikor megtörténik.Egy kicsit oda kell figyelned és igy érdemes fejleszetned magadban mert ez azért jó képesség hogy meghallod.asszem röviden ennyi.

2011. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. jan. 20. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jók a megérzéseid, hallgass csak rájuk nyugodtan. Egy megérzés életet menthet. Egy haverom el akart menni a barátnőjével szórakozni, ki is nézték a programot, meg minden, de a srácnak megszólalt a vészcsengője, hogy most inkább nem. Otthon is maradtak. A West Balkánba mentek volna.
2011. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy az angyalokkal való kommunikáció egyikfajtája úhy nyilvánul meg, hogy saját magaddal kezdesz el bezélgetni. Amikor egy adott ügyben egyszercsak elkezdesz tépelődni és gondolkozol gondolkozol és egyszercsak megválaszolod magadnak. Ez a válasz valójában az angyalodtól érkezik (pl: a fenébe már neki kellene állnom tanulni és hasonlók) Ugyanúgy ahogy azt mondtad, hogy nem lesz jó ez a mai nap, valójában tőle érkezett, és úgy látszik nagyon jók az intuíciós képességeid ennek befogadására. Ezt bár megérzésnek hívjuk, de valójában tőlük származó üzenet.

szió

2011. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!