Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon sokszor vannak élőérzet...

Nagyon sokszor vannak élőérzeteim, megérzéseim (? )

Figyelt kérdés

tehát nagyon sokszor előfordult hogy volt egy olyan megérzésem hogy valami nagyon nem lesz jó, sokszor jelentéktelen dolgokról mit hogy le fogok ejteni egy poharat egyszer meg arról hogy a nagypapám meghal, és mindkettő bekövetkezett de nagyon sokszor voltak még kis jelentéktelen dolgok...

ez mitől lehet??


2010. aug. 13. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

ez puszta energetika. Aki hajlamos rá, az képes ezeket a finom rezgéseket felfogni és megérteni, mit jeleznek. Én is ilyen vagyok, pedig 15 évesen nem hiszem, hogy sok emberben kialakul :) A lányok/nők hajlamosabbak ezeket megérezni, de én fiú létemre mégis megérzem ezeket a finom energiákat. Az is lehet, hogy csak véletlen, de úgy vettem észre, nem vagy nagyon szkeptikus ezekben a témákban. A többi hozzászólót megkérem, hogy engem ne hurrogjanak le, én csak véleményt nyilvánítottam, amire megkért a kérdező.

Üdv!

2010. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helló.


Ezt intuíciónak hívják, és tényleg hajlamosabbak rá a nők, egyébként minden emberben ott van...csak különböző erősségben. E megérzés rendelkezik pár tulajdonsággal...sugallatjelleggel érkezik, "hangja" halk, világos és biztos, illetve ha segítő a "szava", akkor sohasem győzköd. Azt, hogy miért lehetséges, tudom, de elég mély háttere van ennek, majdnemhogy egy komplett könyvet kéne bevágjak. Röviden annyi, hogy a létezés mentális, vagyis gondolati...és ez megváltoztatja a felállást egy cseppet a létezéssel, világegyetemmel és Istennel kapcsolatban. A keresztény megfogalmazásban, ilyenkor a Szentlélek szól az egyénnek...vagy megóv, vagy tovajuttat, átsegít a bizonyos akadályokon egy-egy megérzés által. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

Mennyi idős vagy egyébként?

2010. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szia,előérzeteim nekem is vannak,elöször csak azt hittem hogy DEJAVU érzés(mintha már megtörtént volna)de nem amitó megtörtént velem az hogy.....bementünk kajálni egy rendezvényen egy sátorba(nagy hangzavar volt,amit a mikrofonba a szinpadon mondtak nem lehetett hallani) addig apukám elment a parkolóba.....nem sokkal ezután amikor ettem a hideg kirázott és apumat "láttam"ahogy elüti az autó...végeztünk a kajálással és elindultunk...apu sehol........megkérdeztük mindenhol hogy nem-e látták........mentünk a parkoloba és a parkoló elött volt egy zöldséges árús,megkérdeztük tőle de rémült volt és nem mondott semmit,mondtam neki mondjaaaaa már az apám volt!!!!Erre felelt és azt mondta elvitték arra...kocsival(és igen,elütötte az autó)és egy jószivű ember felajánlotta hogy elvitte a szállásunkra........siettünk kb 2kmre volt a szállás,és apu ott ült "mereven".............gyorsan hivtunk mentőket........apu kórházba volt 2hétig borda zúzodással,kivizsgálásokon,és zuzódott lábbakal..................

Ez egy éve volt,azóta "mindig" vannak előérzeteim,megérzéseim....teljesen apróságok is........vagy csak egy éve "jobban" figyelek rájuk?!!

2010. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elöző 17/L
2010. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is nagyon megérzem a dolgokat, és egyre jobban kihasználom ezt a képességet, aminek hatására már nem érzek meg dolgokat. 15/F
2010. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!