Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Én több levelet is kaptam...

Én több levelet is kaptam Patrik Guérintől, Kicsit bizonytalan lettem, nem tudom, hogy adminisztrációs vagy látnoki hiba történt-e? . Valóban tud és akar segiten? Van e-mail elérhetősége?

Figyelt kérdés

Annak ellenére kér pénzt,hogy anyagi problémáim vannak

és a csekkjeim sem tudom mind feladni,holott ingyenes lehetőségről volt szó.Ha szerencse érne többet is áldoznék

pontosan megírtam a születési dátumom ennek ellenére

tévedett az utolsó levelében a korommal kapcsolatban és

a pár évvel ezelőtti eseményekben is.Tud róla valaki több

konkrétumot,elérhetőséget?


2011. jan. 25. 00:29
 1/7 anonim válasza:
2011. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közönséges csalók...

Már a megfogalmazásban ott az árulkodó hiba:Azt mondja magáról,hogy látó.Nos,a látónak nincs szüksége pontos születési dátumra,mert az az intuíciói alapján tud segíteni.Akinek pontos születési idő (és születési hely!)kell,azt nem látónak,hanem asztrológusnak hívnák és nem jósol,hanem horoszkópot készít és annak alapján tanácsokat ad.

Ha ilyen úton szeretnél segítséget,útmutatást,akkor azt javaslom,keress fel egy asztrológust,aki elkészíti és megmagyarázza az igazi horoszkópodat,elmondja,mely napok a szerencsésebbek számodra.Ez pénzbe kerül,de megbízhatóbb valamivel és személyre szólóbb.Vagy keress egy jobb hírű jóst,akihez személyesen is elmehetsz.

2011. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megtalálnak ezek mindenkit. Én is kapok ám bőséggel csekkes leveleket.A kuka tartalma bővül velük. Csaló ez egytől egyig!
2011. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudom, hogy a nagy bajban minden elképzelhető segítséget megpróbál az ember használni.

Amit te kaptál, az nem segítség, ilyen dologban hinni káros, mert közben elmulasztod az egyetlen lehetőséget.

Az egyetlen lehetőség a te szándékod és akaratod. Ne várj senkitől segítséget, mert nem kapsz.

A látó, vagy jós, vagy asztrológus még szeretne rajtad egyet lökni. Na nem rosszindulatból, hanem a kis pénzed miatt. Pénzt csak szegény emberektől tudnak kicsikarni, mert akinek bőven van, annak nincs oka ilyen nyilvánvaló parasztvakításnak bedőlni.

2011. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ilyen naív? Ezek teljesen hülyének néznek téged! Megírtad a születési dátumodat, de még a korodat se tudta rendesen kiszámolni. Ráadásul tévedett a jóslásaiban is. Mégis minek kell még történnie, hogy végre észrevedd, ezek palimadárnak néznek. Nehogy egy fillért is küldj már! Hagyd a francba. EZ CSALÁS!!!!!
2011. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla semmit, de aki pénzért jósol, álmot fejt, rontást vesz le vagy halottat idéz az nem segít hanem kihasznál és átver + a pénzedért cserébe még kárt is tehet a lelkedben.
2011. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 joe90210 válasza:
Keress rá google-ben!Számtalan eset le van írva,hogy a szegény öreg nénik hogy bedőltek,a pénzük oda,cserébe meg kaptak néhány fadarabot...
2011. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!