Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a legfélelmetesebb rémálmotok?

Mi a legfélelmetesebb rémálmotok?

Figyelt kérdés
Egy psycho thrillert írok és ahhoz gyűjtök ihletet.
2011. jan. 26. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Pici koromban többször álmodtam, hogy a tyúkólban találok egy elkékült akasztotr férfiholttesten, nyitott szemekkel.
2011. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 tetris ***** válasza:

Hiába szeretnék segítséget kérni, nem jön ki hang a számon, csak tátogok, mint egy hal.

Hiába futnék el, megbénulnak a lábaim.

2011. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ejj de csúf... Ha már könyvet írsz, légy kreatív. Másokat ötleteltetni nem szép dolog.
2011. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
90%

Akkor én leírom: nagyon sok mindentől félek: a mély víztől(tudok úszni,versenyekre jártam,sose volt baj) a pókoktól(nem merek még mellette se elmenni,volt,mikor sírtam mert fél méterre kénytelen voltam megközelíteni,a villámoktól a magas fáktól,nehogy rám dőljön,a kígyóktól és a szüléstől,de attól betegesen rettegek.A pókok és a szülés a legrosszabb...

Ezekkel szoktam álmodni is;álmomban terhes vagyok,állandóan sírok.Végül nem engedtek császárral szülni és szenvedtem.Reggel sírva ébredtem,hogy ezt nem akarom.És ha erre gondolok,mindig a sírógörcs kerülget,beszélni nem szeretek róla.Soha nem akarok szülni és nem csak az álmaim miatt,ahol vágtak,varrtak,utána kövér maradtam,sose lett normális a nemi életem.Na ez a rémálmom.

A másik a pókok:olyan tarantella félékkel szoktam álmodni,hogy olyanok hálójába mentem bele... frász de az előző,amit írtam,sajnos gyakori nagyon.Pedig majd szeretnék gyereket,de szülni nem fogok.majd megvárom,hogy legyen elég pénzem kifizetni.

2011. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem sok szörnyű volt: nagyapámmal álmodtam, egymás szemébe néztünk és hírtelen vörös lett a szeme és megakart fojtani. Nagymamám szobájában egy véresfejű boszorkány majdnem lefejezett a késével. Egy troll megfőzött. Egy véres, dülledt szemű vénaszonnyal kellett aludnom, és kilopóztam a hülytőhöz, és abbban egy véres, levágott karvolt, A nő szeme különben vörös volt. A barátnőm azt álmodta, hogy elrepültünk sárkányon egy várhoz. Ott engem elhurcoltak, ő meg sírt utánam. A barátnőmet is vitték, pár perc múlva egy hűtőszerüséghez vitték, kinyitották. Annak falában tüskék voltak, és én azokon voltam felszúrva. De a testrészeim már nem voltak egybe. BRRR minden este magamba elmondom, hogy ne álmodjak szörnyekről, szellemekről, meg ilyesmikről. Ja, meg a szobámban oldalt volt egy ablak, onnan néztem egy gyilkosságot. A gyilkor felnézett. Meglátott. Rémülten futottam az ágyhoz, abban feküdt a békésen alvó anyám. Költöm, költöm, hogy bújjunk el, de késő volt. A gyilkos bejött és majdnem kinyirt, amikor felébredtem. Meg az édes cicám az erkélyen mászkált, és leesett. Tudvalevő, az 5.-en lakunk. Sírva futottam le, ott meg egy nagy üvegbura alatt volt eltemetve, egy átlátszó koporsóban, Meg egy ünnepen felakartam menni a lépcsőházba, de ott egy suhanc elkapott. Megfenyegetett, hogy ha sikítani merek, megöl. Majd fojtogatni kezdett. Valaki felfelé jön, asszem a suhanc kinyirta. Vagy elfutott, mit tudom én. Valaki majdnem megmentett. De felébredtem. Ugy látszik túl sok nyomozós filmet nézek.... BRRRRRRRRR
2011. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok, boccs a hibákért.
2011. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha a rémálmomról írsz könyvet akkor éhenhalsz!

Én már nem félek semmitől.

Az elég félelmetes ,hogy előre megálmodok dolgokat ,helyszíneket... és azok meg is történnek?

Ez nem vicc, és nem szedek semmit.

2011. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én legfélelmetesebb rémálmom?

Hu...

Sok mindent álmodtam már.

Volt egy olyan összevisszaság álmom egyszer, hogy felkelek az ágyból, korom sötét van, de nem félek álmomban MÉG, és kimegyek az ajtón wc-re. A wc ajtó tiszta vér, és az volt felírva rá vérrel, hogy "GYERE BE" Ekkor akartam kiáltani egyet, de nem bírtam, mert nem tudtam beszélni sem.

Ekkor elkezdett kinyílni a bejárati ajtó.

Amikor kinyílott, hogy is írjam le, hirtelen máshol voltam, egy másik házba egy pillanat alatt, és az ajtó nyitva lett. Kimentem. A Jupiter közeledett a Föld felé, és belécsapódott nagy erővel, de nem történt semmi.

Majd egy űrhajó lezuhant a Jupiter mellé, és a zombik elkezdtek kijönni belőle. Ez a rész olyan félelmetes volt, hogy nem kívánom senkinek, hogy ilyet álmodjon.

A zombik közeledtek felém. Majd nem mozdult a lábam.

Ekkor hirtelen egy ember kinyírta az összes zombit, és odajött hozzám. Kinyitotta a száját, és átváltozott egy ördöggé. (félelmetes ördöggé) Ekkor betudtam futni a házba.

Hallottam hangokat, hogy valaki jön az ajtó felé.

Majd hátam mögött ott volt anyukám, és apukám.

Odamentem hozzájuk. Szép lassan elkezdtek megfordulni, és egyszerűen nem volt arcuk. Csont volt helyette.

Majd hirtelen eltűntek. Ekkor az ablakot betörte egy tank.

Felrobbant. A zombik bejöttek, közeledtek, közeledtek, én becsuktam a szemem erősen, és amikor kinyitottam az ágyba voltam, felébredtem.

Tanulság?


- Nem kéne kakaót inni lefekvés előtt.

- Nem kéne left 4 deadozni lefekvés előtt.

- Nem kéne világvéges filmet nézni lefekvés előtt.

2011. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
énis álmomban nem tudok segítségért kiáltani,a lábaim lebénulnak és nem tudok menekülni
2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez már nem reális, de egy rémálmom van még kiskoromból, amire egyértelműen emlékszek. Arról szólt, hogy egy nagy túristahajón vagyok és jönnek ilyen nagydarab csukjás alakok(kb olyanok, mint a Harry Potterben a dementorok, csak nem szakadtak és inkább szükre a csuhájuk) akik üldöznek és elkezdik gyilkolni a körülöttem lévőket úgy, hogy kitörik a nyakukat.


Bár ma már nagyon nem félek semmitől, de a legrosszabb, amit eltudok képzelni az az, hogy valamilyen balesetben elvesztem a végtagjaimat, megvakulok, megnémulok és megsüketülök, vagy esetleg az, hogy olyan szintű agykárosodást szenvedek, hogy gyakorlatilag az értelmi szintem egy gombáéval lesz egyenlő.


Sok sikert az íráshoz.;)

2011. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!