Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az eddigi legfélelmete...

Mi volt az eddigi legfélelmetesebb horror amit láttatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hat ha ugy vesszuk minden horror film valakinek felelmetes, nekem pl:[rec], paranormal activity, esetleg the exorcism
2011. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Smartguy86 ***** válasza:
The Descent
2011. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát eddig nem nagyon találtam olyat, hogy "legfélelmetesebb". Ami talán nyomot hagyott bennem az Átok (de csak az a szellemcsajszi miatt). A rec 1-2 pedig nagyon jó. És talán még a fehér zaj.
2011. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
a Paranormal Activity nagyon jó, de az első része, a második már gyengébb, a harmadikat most készülök megnézni a moziba. A kocka nem tudom hanyadik részének első 10 percét láttam, de elég volt, kikapcsoltam, és kb. 2 órát feküdtem az ágyban és koncentráltam, h ne hányjak. De a legdurvábbak az új trash horror filmek, amik nem is félelmetesek, hanem undorítóak. Nem ajánlom senkinek. Én csak elolvastam, h miről szólnak, és hát röviden: fúúúj. Ha mégis érdekel tudok címet mondani. Vissza a kérdéshez: a Texasi Láncfűrészest imádtam, a Halloweent (most aktuális) imádtam.
2011. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
hát érdekelne:)
2011. okt. 27. 11:28
 6/30 anonim válasza:
Én láttam a Paranormal Activity 1-et, a Descent-et és mind a kettő nagyon jó volt. Talán a Descent kicsit jobban tetszet. A rec sajnos spanyolul jött le úgyhogy azt még nem néztem meg, de tervezem megnézni magyarul. Még ami nyomasztó film az az Unborn (Megnemszületett). Még azt ajánlom
2011. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
ezek közül én csak a Martyrs (Mártírok) c. francia filmet láttam, ami igazából pszicho-horror, ha lehet ezt a szót használni, nekem nagyon durva volt, de nem a véres jelenetek miatt, hanem a lelki nyomás. Am szakmai szemszögből nézve tetszett, bár nehezen tudtam a filmes eszközökre figyelni, annyira lenn voltam tőle. Ezt mindenképpen ajánlom. De amiket nem tudnék megnézni: Taxidermia (magyar), Cannibal Holocaust (olasz), Nekromantik 1-2 (német), Ebola Syndrome (kínai), Philosophy of a Knife (orosz), Grotesque (japán), Saló, avagy Sodoma 120 napja (olasz). De ez csak néhány, ennél jóval több van. Kereshetek neked még ha szeretnéd, én meg legalább ebből is képben leszek nagyjából.
2011. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
nekem a Tükrök volt a legdurvább amit láttam
2011. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Ideglelés (ha még nem láttad, muszáj megnézned!!)
2011. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen élményem horrorral kapcsolatban, hoy féljek, izgulni izgultam. A Grtoesque és az Ebola Syndrome iszonyat rossz, sztem szégyen ilyen hulladék filmeket csinálni, simán ZS kategória. A Mártírok nagyon jó film, a Taxidermia meg iszonyat beteg, de én imádom :)
2011. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!