Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látom az emberek auráját?

Látom az emberek auráját?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult velem, hogy bambultam vagy csak néztem egy illetőt és körülötte színeket láttam, háttértől függetlenül. Amikor észreveszem akkor probálok más emberek körül lévő színekre koncentrálni, van akinél sikerül meglátnom van akinél nem. Ez normális?
2011. febr. 12. 11:34
1 2 3
 1/21 BlackSword ***** válasza:
47%
Nem... Nem láthatod azt, ami nincs... Amikor bámulsz, akkor a szemed nem biztos, hogy az emberekre fókuszál, és így azok körvonalai elmosódnak... De ez egy természetes fizikai törvényszerűség... Aura nincsen...
2011. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Miért ne lenne aura?Ez fizikai tény!Már különleges eszközökkel le is tudják fotózni!



"Kirilian fotók


Kirilian fotózással az aura színeiről szoktak információt szerezni. A vélemények megoszlanak a Kirilian fotók megbízhatóságát illetően, egyesek szerint nem az aura tulajdonképpeni színeit adja vissza. Azt azonban bizonyossággal kijelenthetjük, hogy a Kirilian fotók minősége – részletességüket illetően – meg sem közelíti azt, amit a megfelelően edzett emberi szem látni tud egy aurában.


Példa


Nézzünk egy lehetséges példát, egy személyt, aki szívpanaszokkal küszködik. Lelki vonatkozásokban egy olyan emberről van szó, aki érzelmeiről nem igazán vesz tudomást, és állandó nehézségei vannak a szeretet adása-kapása terén. Az aura szintjén ez mindenek előtt a szív csakra és az aura megfelelő számú rétegének (negyedik) valamilyen szerkezeti és/vagy működési torzulásában nyilvánul meg. Tegyük fel, hogy jelen esetben a szív csakra rendellenesen, az óramutató járásával ellenkező irányban forog. Mivel az érzelmek kifejezésével is vannak gondok, bizonyára az aura második rétege is (amely az érzelmekkel áll közvetlen kapcsolatban) kiegyensúlyozatlan, itt a színek elszürkülhetnek, a mező alultöltött lehet, illetve tegyük fel, hogy létezik egy sötét színfelhő a szív tájékán, amit az elfojtott érzelmek hoznak létre.


Pszichológiai jellegű munkával el lehet érni az érzelmek felszínre hozását, illetve azok tudatosítását. Igen gyakran a lelki munkával járó tudatosítás és sírás már tisztulást eredményez a második szinten (is), ami jelen esetben az elfojtott negatív érzelmek által létrehozott szürke színfelhő feloldódását eredményezheti. Kitartó önismereti munkával, valamint a tapasztalatok megfelelő integrációjával el lehet érni a csakra forgásirányának harmonizálását is (vagyis, hogy az óramutató járásával egy irányba forogjon).


Megfelelően képzett szakemberek, akik érzékelik az aurát és ismerik a szakszerű beavatkozás szabályait, elő tudják segíteni az aura harmonizálását, így például ki tudnak javítani különféle torzulásokat és sérüléseket az aurában és a csakrákban egyaránt. Ily módon tehát el lehet érni az aurarétegek méretének és szerkezetének kiegyensúlyozását is. Mint említettük, egyes beavatkozások nagyobb horderejű lelki változásokat vonhatnak maguk után, ezért a javulás akkor tud állandósulni, ha a személy lelkileg készen áll az ilyen jellegű segítség befogadására. Ha az illető nem áll készen, és nem tudja integrálni az aurában eszközölt változások pszichológiai hatásait, vissza fog térni régi viselkedési sémáihoz. Érdemes megjegyezni, hogy mindez nem zárja ki a gyógyszeres beavatkozást sem, sőt, amennyiben az auralátónak elég kifinomult a látása, a gyógyszer hatását követni tudja a szervezetben, és javasolni tudja annak."


És igenis valószínű,hogy azt látja!

Nem vagy vegetáriánus?(állítólag ők jobban látják)

2011. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
már bocs első válaszoló :D de az aurának valami köze van az elektoronokhoz :P ez tény :D ajánlom járj utána! :D
2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
én is szoktam ilyeneket látni de az nem aura csupán a fény " játéka".
2011. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
menj orvoshoz, súlyos betegségre is utalhat, ez nem játék!!!
2011. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BlackSword ***** válasza:
70%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:30


Először is nem vagyok szkeptikus a kérdésben, mivel közöltem a véleményemet, hogy ilyen, hogy aura nincsen... Ez véleménnyilvánítás és nem szkepticizmus...


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:40!!!

Teljesen felesleges volt ennyit írnod, és azt is feleslegesen... Ha valakinek szívpanaszai vannak, akkor azzal orvoshoz kell menni, és nem aurafotózásra... Ultrahang kell, melkasröntgen, és egyéb vizsgálatok... És nincs szükség emberélet veszélyeztetésre, ami ugye bűncselekmény... Beza, és még a gondatlanság is megbukna, mert ez előre megfontolt szándékú lenne...

Végtére is ha ebből meg lehetne állípítani valamit, akkor miért nem használják az orvosok a korházban a drága vizsgálatok helyett??? Nem is lenne ennyi korház eladósodva...


És tessék egy aurafotó:

[link]

2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki látja, ha sokáig bambul. :) A retinán képződő utókép mozog a szemeddel együtt, ami még akaratlanul is végez apró mozgásokat és ez okozza az aura szerű jelenséget.

Valószínűleg te is ezt látod. De én elképzelhetőnek tartom, hogy az aura érzékelhető, úgyhogy talán kis gyakorlással ez is fog menni neked.

2011. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

off


Most miért kellett lepontozni?Az 66%-ban hasznos,hogy nincsen aura,de amit én találtam az aurafotózásról,az haszontalan?



Egyébként ez tényleg izgalmas téma,és én nem azt mondtam,hogy "aurát látsz,tuti,menj el látónak" hanem,hogy lehet hogy azt látja!Egyébként lehet az is amit mondtak mások(fény játék,képzelődés,vagy valamilyen baj a szemével...) meg még ezerféle dolog!

2011. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy fény játék, mivel több helyen történt már többször is, és mindig más és más kivilágítású helyen, és ha volt ott olyan ember akinél máskor is láttam ezt és a /másik helyen/ is ott volt és ugyan olyan színt láttam nála. És általában nem nagy aurát látok, ha az aura egyáltalán, hanem max:10-15 cm
2011. febr. 13. 17:15
 10/21 BlackSword ***** válasza:
Mert a szemed benned van, és teljesen függetlenül látsz ilyeneket a külső hatásoktól... Hidd el ez így van...
2011. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!