Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most komolyan létezik olyan,...

Most komolyan létezik olyan, hogy valaki kilép a testéből és sétál a szobában vagy akár kimegy a házból. Stb?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, hogy lehet megtanulni?
2011. febr. 17. 15:07
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:

igen tényleg létezik ilyen..

Hát nekem egyszer álmomban volt ilyen..

amúgy azt hiszem minnél több meditálással csendben üléssel lehet ezt a folyamatot elérni..(:

2011. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Bretso!


Kiadhatnál egy könyvet "Aranyköpéseim" címmel!

2011. febr. 17. 17:16
 3/36 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Mint ahogy az 1. válaszoló mondta.Ajánlok 1 oldalt: asztralutazas.lapunk.hu
2011. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
42%
Ha valóban létezik miért nem használták még fel háborúkban, kémkedésre..stb.. Miért nem beszél már mindenki erről??
2011. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkorom óta sokszor volt már testen kívüli élményem, tele van a net is beszámolókkal, létező dolog. Akik azt mondják hogy nincs ilyen, ők el sem tudják képzelni hogy a tudatunk a testtől függetlenül is tud működni.
2011. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

17:43

Használják a különböző titkos szolgálatok már rég óta. De azt ne várd hogy be fogja jelenteni a CIA a vasárnapi híradóban.

2011. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:

Létezik, mi több, egész praktikus dolog több szempontból is:

ugye ehhez sok meditációs gyakorlat szükséges, amitől tisztán fogunk gondolkodni, és nyugodt lesz a lelknünk, ez már jó.

ha egyszer ki tudunk lépni a testünkből, akkor elméletileg tudjuk kezelni a tudatalatti világot, így sok mindenre képesek leszünk!

Nagyon hasznos, nekem egyszer már sikerült is.

De egy fontos szabály: vizualizálás nélkül semmire se mész!

2011. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Bodor Tomi, kifejtenéd bővebben hogy miért nem?

Gondolom azért, mert "velem ilyen még nem fordult elő". A baj csak az, hogy milliókkal meg már igen, köztük velem is (nem 1x, hanem sokszor).

2011. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy amikor pl utazol valahova és félálomból hirtelen riadsz fel, az azért van mert a pár centire elemelkedett asztráltested visszazökken a fizikai testedbe.. Én el tudom képzelni, hiszen alig ismerjük még a világunkat.
2011. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Na én meg a BKV-re fogtam, hogy rossz a HÉV sín. Közben meg kiderül, hogy csak álmomban repkedek..
2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!