Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik paranormális jelensége...

ScottlandLover kérdése:

Létezik paranormális jelenségeket kutató társaság, ami a 18. -19. században alakult?

Figyelt kérdés
FONTOS lenne,mert egy regényemhez kéne...Kutatok én is,de nem sok sikerrel... A segítséget előre is köszönöm!
2011. okt. 27. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:

egészen biztosan.

viszont ha nem történelmi regényt írsz, találj ki egyet, mivel ezek a titkos társaságok úgysem ismertek a nagyközönség előtt.

2011. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Basszus, sajna a nevét nem tudom, de ha jól emlékszem van 1 angol társaság, ami a mai napig aktív. Ha jól tudom, ők az 1800-as évek végén alakultak, de nem vagyok benne biztos.

Valahol egy Riders Digest könyvben olvastam róluk, meg anno 1 náluk megjelent videokazin volt róluk szó, ami paranormális jelenségekről szólt.

2011. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,azon gondolkodtam már ,hogy kitalálok egyet,de kéne egy amiről többé-kevésbé letudom mintázni,vagy hogy mondjam...Az a könyv nekem is megvan,de elfelejtkeztem róla...Köszi a segítséget és az ötletet!


∩_∩

2011. okt. 28. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, van a James Randi Foundation, ami elvileg szkeptikus társaság, de ha jól értem, pont hogy kutatják az ilyen paranormális jelenségeket, de csak azért, hogy jobban megismertethessék az emberekkel, hogy itt nincs semmi mágia, és hogy a kamujósok ne használhassák ki az embereket.


[link]

2011. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes... Köszönöm!
2011. okt. 28. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!