Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Este elalvásnál motoszkáló...

Este elalvásnál motoszkáló hangokat hallok és mintha valami piszkálná a cuccaimat. Bediliztem? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Este amikor már lefekszem, hogy aludjak, hangokat kezdek el hallani. Mintha valaki csoszogva mászkálna a szőnyegemen és néha a holmijaimat piszkálná. Az utóbbi időben elég sokat hallom ezeket és hát számomra elég ijesztő. És tudom hogy ezek nem azok a hangok amiket régen is hallottam amikor pattog a szekrény vagy a padló recseg. Teljesen más és nagyon félek a szívem majd kiugrik ilyenkor a helyéről a gyomrom görcsben van és nembirok elaludni, folyton felriadok.


Mit tudok csinálni?


2011. febr. 28. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
igen, bediliztél. de miért nem a mentális egészség kategóriába tetted fel a kérdést, ahol megtudják mondani milyen bajod van konkrétan és mit tudsz ellene tenni, hogy meggyógyulj.
2011. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne ezekre gondolni, és ami a legfontosabb : NE FÉLJ! Hallgass zenét elalvás előtt és mikor már igazán álmos vagy, akkor vedd ki a füledből a fülest. Nyugtasd magad.
2011. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon stresszes lehet most az életed, és ezért hallhatsz hangokat. Nem bánt valami? Vagy nem történt valami rossz mostanában? Valami nem úgy jött össze, ahogy vártad, vagy ilyesmi?

Ne félj, és nyugodj meg! És ne gondolj folyton erre. El fog múlni!

2011. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csótány írtást és nyugtatót javaslok.
2011. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én régen azt hittem egér van a szobámba fel is túrtam mindent. minden este volt zaj! aztán úgy döntöttem nem érdekel dönts te is így megéri :)
2011. márc. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold fel a villanyt, amikor ezt hallod és indulj vadászatra a kis állatka ellen, ami motoszkál.
2011. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
paranoia.nemtom mostanában néztél e olyan filmet ami számodra rémisző?általában akkor az emberek sokszor a hangokra öszpontosítanak mikor lecsillapodik minden vagy egyedül van nem tudja elvonni senki a figyelmét más dolgokkal.
2011. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Aztán kiderült, hogy egér. Tiszta, tégla társasházban :-O
2011. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egér?
2011. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egér, csótány, szú.... ilyesfélékre gyanakodj! Ne félj, nem esznek meg, bár elég kellemetlenek tudnak lenni és furi zajokat csinálnak. :)
2011. márc. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!