Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akik hisznek abban hogy...

Akik hisznek abban hogy tudnak másokat befolyásolni a gondolataikkal, nem tartanak attól hogy őket is befolyásolják?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok senkit befolyásolni a gondolataimmal, de hiszek benne, hogy vannak, akik tudnak, és igen, néha eszembe jut ilyesmi :-)
2011. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, hát hogyne befolyásolná az egyik ember a másikat a gondolataival?

Csak gondolj bele, hogy, amivel a szüleid tömték a fejedet, az mennyire bafolyásolja az életedet. Ha jó, akkor jó irányba, ha hülyeségeket mondtak, akkor rossz irányba.

Ha nyafogó, elégedetlen, panaszkodó emberek között kell lenned, mondjuk egy irodában vagy velük, akkor lehúznak téged is. Mert ha 3 ember nyafog és negatív, akkor azt átveszed. Maximum munka után sétálsz egyet, és elfelejted a hülyeségeiket, és a délután többi része jó, de amíg velük vagy, befolyásolnak.

És, ha te kedves vagy, és vidám, akkor, aki vevő erre, azzal erősítitek egymás optimizmusát.

Mindenki befolyásolja a másikat, mert társas lények vagyunk.

Az a lényeg, hogy jó irányba befolyásolja.

Én amúgy pont ezektől a lehúzó, panaszkodó, savanyú, kötekedő emberektől tartok, hogy elrontják a kedvemet, és lehúznak.

Úgyhogy a kérdésedre válaszolva, szerintem mindenki tart tőle, hogy rossz irányba befolyásolják.

2011. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisz a telekinézisben, az emelje fel a kezemet!
2011. máj. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti de igen, tartok tőle :P, amit a második írt nagyon igaz, de szerintem te nem erre gondolsz konkrétan legalábbra is szerintem. Amúgy meg nem szép dolog ezt a képességet használni, apróbb dolgokban el sem tudott képzelni, mennyire könnyű befolyásolni néha másokat... :) Nah, de most nem kell azt képzelni, hogy valami gonosz mágus vagyok, tudatosan próbálom kerülni, hogy másokat befolyásoljak ilyen módon.
2011. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!