Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valakinek van-e valami különös képessége vagy nincs? Akiknek van azok érzik ezt egymáson?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem léteznek ilyen X-men -es figurák, ha te az vagy, áldásom a hülyeségedre..xD
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én nem vok az XD de nem zárom ki h vki az XD
2011. máj. 4. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:

én ismerek valakit, aki egy szempillantásnyi idő alatt majdnem fejbe tudott rúgni. épp csak volt időm blokkolni.

nem semmi képesség!

2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Greene ***** válasza:
100%
Anyukámnak van egy olyan képessége, hogy mindig akkor hív fel telefonon, ha már elég sokat ittam. Ez egy ritka képesség, mert sosem tudok olyankor értelmes választ adni neki. :-)
2011. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Killgun ***** válasza:
Hát...én is gratulálok nektek xD Igenis léteznek különleges képességű emberek.Pl...te,én,minden ember képes elérni bármit,ha eleget edzi az agyát.Itt nem arra kell gondolni,hogy ha idegesítesz,hozzád vágok egy kocsit...de olvassatok utána azzal többre mentek.Én is gyakorolok,és a hit sok mindenre képes...
2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én azt hittem sikerülhet a mai Zh.

a nagy brét... elvben elérhetsz dolgokat, ha tanulsz, gyakorolsz (emberek manipulálása, harcművészetek) de ennek semmi köze az ezotériához.. vagy ehhez a kérdéshez "Honnan lehet tudni hogy valakinek van-e valami különös képessége.." ha valaki nem látja magán, akkor nincs tehetsége. ettől függetlenül kitartó munkával eredményt el lehet érni.. de ez mióta "különös" képesség? :D semmivel sem különösebb mint amit elérhettek 100, 200 vagy 300 éve ugyan úgy..

2011. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
hát én tudok tudatosan táplálkozni.. mikor eszek, végig tudom hogy eszek. :D egyszer se harapok mellé!! .. ez különleges? XD
2011. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az flash! :)
2011. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ismeretlen emberről nem rí le, tehát nem lehet tudni a képességeit. De hogy vannak különleges képességek, azt semmi nem bizonyítja jobban, mint hogy a Szovjetunióban felkutatták a különleges adottságokkal bíró embereket, és ezekkel külön "iskolák" foglalkoztak. A Szovjetunióban minden ezoterikus és egyéb hasonló, nem a hétköznapok talaján álló dolgot üldöztek. Még a pszichológiát is áltudománynak tartották. Ha tehát ők elismerték, hogy vannak különleges képességű egyének, akkor ilyeneknek lenni kell. Én nem tudom, hogyan vizsgálták őket, de amit mondok, az nem hanta.
2011. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

11:56

hát figyelj, lehet hogy tényleg ezt csinálták, de hát ez inkább annyit bizonyít hogy ennyi értelem szorult beléjük...xd

2011. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!