Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Bognár Tas aurafotósról? Mennyire hiteles?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki jó fotós,az minden képhez tud "aurát" fotózni!
2011. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Elárulom neked én is voltam aurafotózáson. Van egy infrakamera, ami egy hőfényképet csinál rólad, meg ráteszed a kezed egy érzékelőre, semmi humbukk nincs benne. Ez egy hőfénykép, semmi extra, a kiértékelébe sok mindent bele lehet magyarázni.
2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Már én is fényképeztem aurát. Karaurát, ébresztőaurát, toronyaurát.
2011. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó! Bár a kérdésre nem kaptam választ, jár a zöld kéz! X-D
2011. jan. 10. 19:04
 5/9 anonim válasza:
34%
Nyilvan hiteles, persze csak akkor, ha kozben egy ciganyasszonnyal kartyat vetetsz, es egy tavgyogyito a teven keresztul hajt vegre egy agyatultetest.
2011. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos az aurafotózás valóban kamu. A következőképpen működik. Jópár éve amerikában egy "ezoterikus" férfi elvileg látóként sok ember auráját vizsgálta. egy 500 fős mintacsoporttal kitöltetett egy nagyon sok kérdéses kérdőívet, valamint megmérte a fiziológiás értékeiket. Mindebből összerakott egy mintát, és mind az 500 emerhez lerajzolta(!) -komolyan- azt az auraformát amit érzékelt. Majd elindította a vállalkozást aurafotózás néven. Mára már az adatbázis nőtt, tehát több mint 500 előre megalkotott auraminta van, de az eljárás ugyanaz. Leülsz, megmérik a fiziológiás adataidat (ált. kézből) Lefotóznak sima webkamerával, és a fiziológiás adataidnak megfelelően egy algoritmus kiválasztja az adatbázisból az értékhez tartozó színpacát és rámásolja(!) a fotódra.


Én elkötelezett híve vagyok a valódi ezotériának, de az ilyen csalások mindig felháborítanak. Vigyázni kell, túl sok a szerencsevadász kókler.


Remélem segítettem.

2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hegedüs Mihály 2 válasza:
100%
Tudom lekéstem a válasszal, de elszomorodtam hogy ennyi ember képes ide-kontárkodni hogy visszaolvassa a saját szavait. Az aura egy érzékelhető frekvenciatartomány, Nikola Tesla még mielőtt bármi különleges jelentőséget tulajdonított volna neki, beszámolt a kezdeti érzékelésekről. Mivel a színek ugye a fény visszaverődései, különböző felületekről különböző mértékben verődnek vissza, más frekvenciát sugározva, amit szemeinkkel érzékelünk színeknek. A hangfrekvenciákat fülünkkel érzékeljük, szintén egy bizonyos határon belül. De műszerekkel felvehetőek olyan hangok is, amit az emberi fül nem érzékel, de transzponálható hallható tartományba. Bár nem valójában azt a hangot hallod, de elfogadod hogy ilyesmi lehet. Az aura szintén egy műszerrel érzékelhető rezgés, sokan rájöttek hogy ez egy "jó bolt" és üzletet csinálnak belőle. Én személyesen ismerem Tas-t, engem meggyőzött, érdemes Vele beszélgetni erről személyesen, meglátod majd hogy nem a vastag pénztárcát látja majd Benned.
2011. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Élménybeszámoló egy auraelemzésről:


( [link]


Még főiskolás voltam, mikor nagyon ráindultam az auralátás témára, aztán persze mint sok más fellángolásom, ez is elmaradt. Múlt héten azonban egy egészségügyi témám (vállfájás) kapcsán előjött az aura téma megint, és úgy döntöttem, akkor most elmegyek egy auraszakihoz, hogy megnézessem mit mondanak rólam a színek. Ismerősöktől meg is kaptam egy aurafotós (és auralátó is egyben) elérhetőségét, akit mind egyöntetűen bátran ajánlottak. Megnéztem a weblapját, majd rá kellett döbbenem, hogy x évvel ezelőtt is őt néztem ki, hogy majd egyszer, ha lesz rá pénzem akkor ő... Miután szembesítettem néhány apró hibával a weblapjával kapcsolatban - amit ex-informatikus lévén meg is fogadott szerencsére :) - leegyeztettük az időpontot, és ma megtörtént a dolog.


Csinált fotót kamerával, nyomtatott elemzést számítógéppel is, ami két tenyér-lenyomat szerű szenzor által vette az adást az energiamezőmtől, és elmondta ő mit lát. Igazából az utóbbi volt a lényeges, és a legmélyrehatóbb, a szimpla fotó kb. csak egy kép a mellszobromról a pillanatnyi aurámmal, a számítógépes elemzés meg ugye valamilyen szinten statisztikákon alapul.


Az aurám alapszíne tehát arany színű, illetve narancs és piros dominálnak még. Jelenleg épp inkább sötétebb piros volt, amit én a fáradságnak, jelenleg alacsony energiaszintemnek tudok be. A szív és a 3. szem csakrámban van a kraft, tehát keményen tolom a gondolkodást, intuitív volnék és érzelmileg szenzitív. (True..., true...)

8-12 évente számíthatok rá, hogy ráunok az aktuális munkámra, nem bírom tovább csinálni és váltani fogok - 5 évnél tartok, úgyhogy lassan kezdhetek agyalni, milyen munka feküdne. Beszéltünk a meló és a hivatás közti különbségről is, arról, hogy az arany aurájú emberek általában magányos mókusok, nem passzol nekik sem az alkalmazotti oldal, se a vezetői, mert nem szeretik se megmondani mit csináljon más, se azt, ha nekik mondják meg. A magamfajta típusú emberek általában saját útjukat szeretik járni, saját vállalkozás, stb. (True, true...)


Kíváncsi természet vagyok, szívom magamba az infót, meg az új dolgokat. Ez okozhat felületességet, mert mindenbe bele-bele kapok, viszont cserébe szélesebb látókörre tehetek szert, amiből végül ha ügyes vagyok jó dolgokat szintetizálhatok. (True, true...)


Keveset mozgok, ezen nincs is mit vitatkozni, tény, és ez az egész energiaszintemre kihat, ezen változtatni kéne. (True, true...)


Miután mondtam, hogy informatikus vagyok nagyszerű informatikai hasonlatokkal próbálta nekem szemléltetni a dolgokat, amiket mondott, jópofa volt! :) Egyébként piszok módon pörög a srác, az elején a szervi rendellenességekre már nem is emlékszem miket mondott. Legközelebb diktafonnal megyek, és ez nem vicc. Egy óra alatt rengeteg dolgot mondott. Számomra hasznosnak tűnő tanácsokat adott, kézzel foghatóakat, semmi hókusz-pókusz, olyan tippeket az életemhez, amiket bárki meg tud valósítani, ha akar. HA AKAR. Remélem meg tudom őket fogadni és nem sumákolom el őket, mint ahogyan néha szoktam..


abszolút úgy érzem, megérte elmennem, és azt is érzem: nem ez volt az utolsó alkalom. Már most tervezem, hogy kb fél év múlva megint elmegyek, hogy megnézzem, mi változott. (Illetve tanfolyamot is tervezek, de erre még gyűjteni kell :)


Hát, röviden ennyi jutott most eszembe, sok minden volt még, de sajnos rövid az eszem... (emlékeztető: legközelebb diktafon!!!)


Akit érdekel, most már én is az őt bátran ajánlók táborába tartozom.

2012. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bertok eva válasza:
köszi a meggyőző irásod, pont mostanság szeretnem megkeresni Tast...
2015. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!