Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan szellemek mint a paranormal activityben?

Figyelt kérdés
mert fél éve nem alszom azóta amióta láttam
2011. máj. 8. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen nincsenek.
2011. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

hát ha fél éve nem alszol, akkor te sem élhetsz már.

másfelől nincs, az egy film, ráadásul nem is rossz.

2011. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem figyeltél, ugyanis a filmben nem szellem volt, hanem démon...
2011. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul a film ugyanolyan kamu dokumentumfilm, mint a Blair Witch Project. :) Nem, szerintem nincsenek. (A filmnek három "endingje" is van, gondolj bele, ha valódi lenne, ez hogy történhetne? :) )
2011. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó így már akkor tudni fogok aludni:)
2011. máj. 8. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Elég sok horrornál láttam olyat, hogy egyvalakit mindíg megkímélnek a szellemek, démonok, szörnyek, akármi, de az operatőrt én még egy horrorfilmben sem láttam futni. Úgy igazából nem. Szerintem ebből lehet következtetni.
2011. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a paranormal activity (első is, második is) egy erősen elcs*szett film. Mindaddig jó volt, amíg nem került képbe vér meg démon meg az, hogy megszállta a csajokat. Addig hihető is volt, hogy itt van valami érdekes dolog a házban. A második van bennem frissen, ezért azt hozom fel példának: mindaddig a pontig élveztem, amíg a lányt nem húzta le az a démonnak nevezett valami a lépcsőn. Az már túl mű volt, és nálam eltűnt a varázsa. Erről ennyit. Én kinevettem.
2011. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
OMG az ilyenek mind hatásvadász filmek, nehogy már ilyen marhaság miatt ne tudj aludni! Ugyanolyan kamu, mint a Negyedik típusú találkozások, vagy mint előttem is említették a Blair Witch. A titok: gyakorlatilag kézikamerával forgatták az egész filmet, így nagyon olcsón megússzák és mégis kasszasikereket hoznak, mert épp emiatt az emberek bekajálják.
2011. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
77%
en elaludtam rajta...
2011. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért, mi volt benne? Nem valami olan a hivatalos vége hogy a csajt megszállja a domáén és egy konyha késsel a rendőröknek ront? Nem lkáttam a filmet, de érdekelne. a Balir watch project megegy rakás szar.
2011. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!