Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mitől lehet? (Kérdésed túl...

Ez mitől lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem foglalkozni a telekinézissel, és amikor koncentrálok a tárgyra, amit próbálok megmozdítani, az adott tárgy színe sokkal élénkebb lesz, szinte már világít. És úgy látom mintha milimétereket meg is mozdulna, mintha oda-vissza ugrálna. Felvettem videóra is, de nem mozdult meg.

Ennek lehet valami köze a telekinézishez, vagy irány a szemészet?:D


2011. máj. 11. 15:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kössz a választ és a bíztatást.:)
2011. máj. 12. 22:02
 12/16 Nomad01 válasza:
Szerintem csak bele képzeled.
2011. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Esetleg a fizika törvényeit ismerni kéne.

A testek maguktól nem változtatnak a mozgásállapotukon. És csak kölcsönhatás közben változhatnak meg. Te is csak akkor emelheted fel azt a tárgyat ha munkát végzel. Ugye a munkavégzés fogalmát nem kell megmagyaráznom?

2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell megmagyaráznod.

Egyébként szerintem nem az volt a kérdés, hogy létezik-e a telekinézis.

Miért nem inkább azokat próbálod meggyőzni, akik nem hiszik, hanem tudják, hogy létetik, mert képesek rá, vagy találkoztak olyannal aki képesek rá. Jó itt biztos nem fogsz olyat találni, de Távol-keleten biztosan.


Mellesleg ajánlom figyelmedbe ezeket a tanulmányokat, ami a jővőben akár bizonyíthatja is. És nem csak a telekinézist, hanem minden parajelenséget.


[link]

[link]

[link]

2011. máj. 14. 17:53
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kezded harmadik szemeddel látni a kiszemelt célpontot, annak aki a fizikát említette...: Annak javasolnám, hogy nézzen utána az elméleti fizikának, ugyanis történik ilyenkor is munka végzés, csak nem a szokásos értelemben vett munkáról van szó.
2011. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennyire gyengeelméjűek vagytok?Már bocsánat.Azért alapvetően tudni kellene,hogy ha sokat fókuszálsz egy tárgyra,akkor el kezd vibrálni a szemed,amitől úgy látod,hogy mozog,világít,elmosódik. Ez az oka annak,hogy te úgy láttad mozgott,de valójában nem is. Pl ha most oda állsz a tükör elé,és pislogás nélkül nézed a szemedet,akkor a fókuszálás miatt az egész szemed fekete lesz(ha barna színű),és a fél fejed elmosódik. A szemben lévő receptorok oka,ne magyarázd be magadnak,hogy van harmadik szemed,stb. Mert nincs.

A telekinézis létező dolog,régen én is sokat műveltem,működött is.A kupakhoz,gurigákhoz hasonló tárgyakat 5 cm-re sikerült elgurítanom. De felhagytam vele. Azt hittem jó móka,tudok vele menőzni,stb. Viszont amikor ezt a dolgot műveltem,éreztem valami jelenlétét.Az a valami nagyon gonosz volt... Amikor mozgott a tárgy ,akkor éreztem a legjobban.A légzésem az ezerszeresére gyorsult,úgy kivert a víz,mintha egy kád vízből jöttem volna ki(ami soha életemben nem történt meg velem,vékony vagyok,szinte soha nem izzadok,akármilyen meleg van). Néha hideg levegőt éreztem,ami érthető,mert ezek az erők démonoktól vannak. Megkeserítette a mindennapjaimat,mintha üldözött volna. Mindig megéreztem ha ott volt. Úgy éreztem figyelnek,hideg levegő ment át rajtam(csukott ajtó+ablaknál,a szobámban),suttogásokat hallottam,csapkodásokat,éreztem,hogy valami hideg dolog hozzám ér,és gonosz dolgokat akartam tenni.Elsötétült a tekintetem,mindenkinek ártani akartam. Aztán emiatt felhagytam vele,mert a félelem már elviselhetetlenné vált. Bár az erőm nőtt...De milyen áron?

Igazat mondtam,mindenkinek legyen a szíve dolga,hogy elhiszi-e.Nem szállok vitába senkivel,nem fogom a magam igazát keresni. A helyetekben én sem hinném el,de velem megtörtént. Én azt mondom neked,nem érdemes ezt csinálnod,semmi jó nem származik belőle. Beléd költözik ez a dolog,és akkor neked véged. Én sokszor magamon kívül voltam. Ott voltam,de mégsem.Nehéz elmagyarázni.Éreztem,hogy valami átveszi fölöttem az uralmat.Kést ragadtam,és saját magamat kezdtem el... Pedig nem akartam.Amikor próbáltam uralkodni rajta,sokszor ordítottam,rángatóztam. Kb 20 percen át.Aztán én győztem.Ez nem játék! Veszélyes dolog. Ráadást akaratodon kívül is használhatod.Akár álmodban is előjöhet.Sokszor csak rápillantottam egy tárgyra,már esett is le a helyéről.Pedig nem akartam.

2011. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!