Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek? (rövid a kérdés...

Szerintetek? (rövid a kérdés stb. )

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre írom, de szerintetek a Keith Barry trükkjei c. sorozat igazi? vagy meg van játszva? mert pl: megfejti úgy a bakkártyaszámukat az embereknek ,hogy csak a szemét nézi... és azt mondja neki hogy gondoljon az 1. számjegyére a 2-ra stb... ez vajon igaz lehet?

2011. okt. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Már előre megadták neki, hogy tudja hova utalni a fizetést.
2011. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden becsapások sorozata.
2011. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan lehet ilyen csinálni?:O hogyan?
2011. okt. 28. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3/4 Vagyok.

Megnéztem az összes részét ami fennt van youtube-n. Sok olyan van benne amit valóban meglehet csinálni pl emlékezet törlés, tudatalatti kijátszás stb.


És arcról, testről olvasasás sem lehetetlen. Az érzelmek, gondolatok kivetülnek apró mozdulatokká amiket egy átlag ember nem vesz észre, vagy nem tudja értelmezni. Sokkönyv jelent meg ami testbeszédről szól. Allan Pease könyvei netről le is tudod tölteni, de ezekbe nagyon az alapok vannak. vagy van egy könyv ami "Beszédes hazugságok" címen jelent meg.


A hipnózis csodákra képes. Egy profi hipnotizőr pár másodperc alat transzba tud juttatni. Ezt vegyítve azzal hogy az egyén ismeri azokat tudatalatti mozdulatokat stb. akkor talán képes lehet úgy hipnózisba juttattni hogy te észre sem veszed. Ez megmagyarázza az emélkezet törlést.


Ami a bankártyás témát illeti, fogalmam sincs hogy csinálja. Talán tényleg telepátiával. Mondjon akárki akármit nagyon nagy rá az esély hogy létezik a telepátia. Rengeteg sikeres kísérletet végeztek ezzel kapcsolatban. Sőt,talán a kvantumelmélet megnyitja elöttünk ezt a(z) - még - áltudományba sorolandó jelenséget.

2011. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igaz...1általán nem értek ehhez de láttam már 1-2 furi dolgot...pl ismerek 1 olyan természetgyógyászt aki apámnak a repedt bordáját meggyógyította(összeforrasztotta v nemtom de azt mondta h forró volt) vagy ránézett apámra és megmondta a papám gyomorbaját stb...szval inkább ez hihetetlen mint a tanult jelek felfogása (bár ő ezt is tanulta csak tudni kell hogyan használd)
2011. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!