Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen programmal lehet EVP...

Milyen programmal lehet EVP felvételt "tisztítani"?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy tisztán értsem hogy mit mondanak. Mit tudtok ajánlani? A felvétel már megvan, elég durva:|
2011. júl. 4. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Muti meeeg!!!!
2011. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer így jártam az EVP-felvétellel:


2010. augusztus 12-én készítettem egy hangfelvételt, melyben az 1996-ban elhunyt dédmamám "óbégatása" volt hallható.

Mikor visszajátszottam, nagyon megijedtem. Elmondtam az anyukámnak, erre azt mondta, hogy azonnal töröljem ki a mobilomból, ne zavarjam dédikét a "túlvilágon", mert neki ez nagyon rossz.

Ki is töröltem néhány perc elteltével.

2011. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy feltenni ide ezért feltettem youtube-ra.

http://www.youtube.com/watch?v=63giIcTI3oM

0:50 másodperctől vannak a hangok. A számítógép hangfala csinálja ezeket a zajokat. Ne kérdezzétek hogyan. én se tudom:|| 1x elkezdte azóta csinálja. Először azt hittük hogy fog valami taxit vagy valami rádio adást, de rájöttünk hogy nem. Ha valaki ért hozzá hogy hogy lehetne ezt ki tisztatni hogy halljuk mit mond azt írjon privibe.

2011. júl. 5. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt a hangfalasat kifejtenéd egy picit?
2011. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

be van kapcsolva a hangfal és megy a gép és ilyen hangokat ad ki amit feltettem tegnap youtubera.

Gondolkodtunk h taxit befog vagy akármi, de rájöttünk hogy nem mivel csomószor ismétlődö hangok vannak benne. Probáltuk megmagyarázni, ki okoskodni hogy mi lehet ez, de semmi..:/ Igy EVP-re gyanyakszok. Azért szeretném azt hogyha valaki ért hozzá akk meg-e tudja csinálni hogy lehet e benne érteni bármit is. Mert a léptek, sohajok tiszták, de a beszéd nem.

Ahogy a gép elindul még be se tölt a kék hátér de már kezdi..

Ha esetleg valakinek valami egyéb ötlete van azt is várom, bár én 90%-ig biztos vagyok hogy evp. De mindenkép szeretném biztosra megtudni hogy mi ez, mert nem normális, az biztos!

2011. júl. 6. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
fuhh, nem mertem végighallgatni, nem lehet hogy a hangfallal van a baj? egyszer nekem is tönkrement és ugyanilyen hangokat adott ki, próbáld ki (ha tudod) egy másik hangfallal, vagy csatlakoztass rá a gépre egy fülhallgatót, ha úgy is hallod, akkor vagy a gépben van a hiba vagy tényleg evp, illetve a hangfalat próbáld ki máshol
2011. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ami meg a programot illeti, ne zargasd a holtakat
2011. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is ezsembe jutot egyböl,. probáltam másik hangfalat meg fülhalgatót is, ugyan ez halatszik..:/ Áprilisba kezdődöt ez akkor nem voltak ennyire tiszta hangok benne. 6 napja elköldöztem megnéztem hogy itt is hallani e és ezt már itt vettem fel, egyre durvább hangok vannak. Ha valakinek valami tippe van írja le. Program vagy bármi, de én már másra nem tudok gondolni:S Nem 1 embernek mutattam már itthon és senkise értette csak anyit mondtak hogy sok géppel találkoztak már de ilyet egyik se müvelt..
2011. júl. 6. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
olyan mintha fükaszát akarnának beindítani
2011. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha halgatod van benne egy kis rész ahol csönd van, ott inditom újra a gépet épp azért. aztán a folytatásnál egyre jobban lehet hallani gyorsabban a lépteket mintha valami erdőbe lenne és a levelek vagy nem is tudom:SS
2011. júl. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!