Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal ki lehet tisztít...

Agykontrollal ki lehet tisztítani a tüdőt?

Figyelt kérdés

15 éve dohányzom 8 éve marist is szívok mellé bőven.

Agykontrollal kapcsolatban vannak sikereim, és érdekelne hogy a tüdőt ki lehet e tisztítani.

Arra gondoltam, öntisztulást lehet e beindítani?

poénokat is várok:D


2011. aug. 3. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8 év alatt sikeresen elszívtad az agyadat. amúgy nem lehet...
2011. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Te most akkor komolyan kérdezed vagy poénokat vársz mert akkor a humor kategóriába kellett volna írnod.Érdekelne milyen sikereket értél el agykontrollal gondolkodom én is egy tanfolyamon.Egyébként bocs hogy belekérdeztem.
2011. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Zimu ***** válasza:
Hamár az agykontrollal leszoktál a többi már megy magátol
2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ha odaírom, hogy értelmes válaszokat várok, egyből előjön a sok okos.

Nem kell gratulálni köszönöm, nem szívtam el az agyam,,,,olvass kicsit és tájékozódj mielőtt ítélkezel egyáltalán bárkiről vagy bármiről.

Több jótékony hatása van, mint rossz,,,,csak mivel nem folyik belőle állami bevétel így be van állítva "rossznak"

.

Itt mindenki a részletekben veszik el és nem a kérdésre válaszol.

köszönöm.

2011. aug. 3. 21:10
 5/24 A kérdező kommentje:

ki mondta hogy le akarok szokni? emberek?pff azt volt a kérdésem: agykontrollal lehet e tisztítani a tüdőt?

...

2011. aug. 3. 21:11
 6/24 Zimu ***** válasza:
Ha nem szoksz le nem tehetsz semmit. Ami aznap kitisztult volna duplán viusszaszívod. Ha mégcsak le sem akarsz szokni Akkor tisztitással sem érnél semmit , a cigivel együtt jár "fekete tüdő" is. HA tiszta tüdőt akarsz szokj le!
2011. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A cigifüstből a kátrány már a tüdőd része. Késsel viszont még le lehet kapargatni.

Ami a tüdődben van:

http://www.youtube.com/watch?v=Npty8yrWl7s

Mivel nem szoktál le, és nem is akarsz, reménytelen eset vagy. Ha még most abbahagynád, és ezentúl egészségesen élnél, valószínűleg tovább húznád. Agykontroll nem fog egészségessé tenni. Segíthet, hogy jobban érezd magad, de a tüdődet nem fogja kitisztítani.

2011. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mégis hogy gondolod kitisztítani a tüdődet úgy, hogy dohányzol meg mariskázol? Meg minek is egyáltalán ki tisztítani, ha 2 nap után megint KO lesz? De ha a marisnak jótékony hatása van akkor csak a cigit tüntesd el, agykontrollal ez elég könnyű lenne, ha valóban sikeresen alkalmazod nem?
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Anna119 ***** válasza:

Én agykontrollal lefogytam 5 kilót, és szépen formáztam a testemet :)

erre alapozva, biztos vagyok benne, hogy tisztító célra is elhet használni, csak bele kell ásnod kicsit amgad sejtbiológiába. H hogyan is tisztul magától a tüdőd, akkor már tudni fogod, hogy hogyan csináld.


Elmondanád h a marisnak milyen pozitív hatásai vannak?

2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az arra érdemeseknek.

Igen pl nekem migrénem van elég gyakran, arra kiváló a maris,,,,gyógyászatban használják,

másik: elég ideges és nyugtalan természetű voltam, mióta szívok sokkal jobban kezelem a konfliktus helyzeteket, toleránsabb lettem, és ellazít a fárasztó nap után mivel TERMÉSZETES növény sztem Isten ajándéka sztem jó dolog.

a dohányzás sokkal károsabb a tüdőre mint a maris, és tágítja az ereket,,,,migrénre kiváló épp ezért.

egyszerűen rá lehet keresni

marihuana gyógyászatban, kezelések marihuanaval, jótékony hatások.

amicsban külön kikísérletezik a fajtákat(rengeteg van), különböző betegségekre, szóval hirtelen ennyi.

orvosi lapokon érdemes olvasni erről, ott konkrétan írnak róla nem terelősben.

2011. aug. 3. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!