Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit mondtok erre? Nem vagyok...

Mit mondtok erre? Nem vagyok őrült. (bőv lentˇ)

Figyelt kérdés
Nem vagyok őrült fiatal és semmi hasonló. Nem nézek túl gyakran tévét se. Ám mostanában furcsa dolgok történtek velem. Este amikor a tesóm gépezett a szobámban és én már bebújtam az ágyikómba, hogy aludni térjek furcsa hangokat hallottam. A tesóm kikapcsolta a gépet és kiment a szobából. A billentyűzet a szokott helyén volt . (Az asztal kialakított görgetős részében.) De a tesóm azt nem tolta be. Szóval este még fent voltam és olyan hangokat hallottam, mintha valaki pötyögtetne a billentyűzeten. felkeltem, felkapcsoltam a villanyt, de semmi. Visszafeküdtem. Utána hallottam valami furcsa hangot, mintha valami elszaladt volna. és később a könyves szekrényről lehullott az összes papír és irat. Nem volt senki a szobámban. nagyon megijedtem. Kesőbb megint volt billentyűzet pötyögtetés... Szeeeriintetttek mi lehetett ez??
2011. aug. 12. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem szellem, nem hiszem hoyg a tesód górta le az iratokat...
2011. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
nyitva volt az ablak
2011. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meszkalin
2011. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Killgun ***** válasza:
81%
A huzat tud gépelni?Érdekes dolgokat tudok meg...-.-' Szellem(kopogó)
2011. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem szellem ez, hanem démon.
2011. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
63%

1. Billentyűzet: Mivel a tesód nem görgette be azt a szart ezért lehet hogy a macska ráment a billentyűzetre, de mikor meghallotta hogy fel akarod kapcsolni a villanyt, elbújt az asztal alá.

Suhogás: A macska kiszaladt a szobából.

2. Billentyűzet: A tesód megszivatott és pötyögtetett és mikor meghallotta hogy mocorogsz, elbújt az asztal alá.

Suhogás: A tesód kiszaladt a szobából.

3. Billentyűzet: A vízcseppek csepegtek a billentyűzetre, mert beázott a ház, de mikor felkapcsoltad a lámpát, épp nem csepegett semmi.

Suhogás: A beázott lyukon befújt a szél.

4. Billentyűzet&Suhogás: Én szivattalak meg hogy betörtem a házatokba.

2011. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

1. Billentyűzet: Mivel a tesód nem tolta be azt a szart ezért lehet hogy a macska ráment a billentyűzetre, de mikor meghallotta, hogy mocorogsz, elbújt az asztal alá.

Suhogás: A macska kiszaladt a szobából.

2. Billentyűzet: A tesód megszivatott, beosont a szobádba, és el kezdett pötyögtetni, de mikor meghallotta, hogy mocorogsz, elbújt az asztal alá.

Suhogás: A tesód kiment a szobádból

3. Billentyűzet: A vízcseppek rácsepegtek, mert beázott a tető.

Suhogás: Az átázott lyukon befújt a szél.

4. Billentyűzet&Suhogás: Megszivattalak, hogy betörtem a házatokba és és csináltam ezeket.


Ezek a tippeim. Válassz! xD

2011. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
szellem lesz.
2011. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Doppinggyanús az eset =), de ezt csak te tudhatod érezheted igazán. Hadd nyugtassalak meg :D! Egyszer vagy 3 órán át beszélgettem, szó esett mindenféle dologról, démonokról is.

Ültünk a kanapén én bal oldalt, mögöttem szekrény, de a szekrény mellett még volt tér, majd a szoba végén egy ablak.

Na szóval, nem tudom, hogy szellő volt-e, de hallottam egy halk, halk sercegést de csak rövidet, majd közelebb jött, de hang nélkül. Egy szellőt nem érezhetsz közeledni szerintem, de talán csak képzeltem, hogy érzem, hogy jön valami...Meleg volt és csak egy picit folyt rólam a víz, aztán vagy a szellő érte el a vállam, vagy megérintették, de agyilag kikapcsoltam, halálfélelem, életösztön, üvöltve hátrafordulás a másodperc törtrésze alatt. Kellett 30 másodperc, hogy visszatérjek és még egy hétig paranoiás voltam, a saját reakciómtól. NA engem már hívhatsz őrült fiatalnak mert én is azt gondolom :D. Mindenesetre nincsenek normális emberek, szóval feleslegesen aggódsz. Egyszer nekem megkapcsolt a gépem hajnali 3-kor, ez kétszer is előfordult. Nem tudom mik ezek, de most eszembe jutott még valami, érdekesebb is, szóval megfogalmazok belőle valami kisregényt, aztán kiírom. Még egyszer, ezt mi nem tudhatjuk!

2011. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Az őrültek sem tudják magukról, hogy őrültek.

Amúgy idiótaság az egész, nekem is kapcsolt be néha sorozatban is pont éjfélkor a gépem, mégsem félek a szellemektől meg démonoktól ez miatt. Egyszerű hálózati ingadozás, a te esetedben pedig egyszerű paranoia és túlképzelés.

2011. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!