Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit mondtok erre? Nem vagyok...

Mit mondtok erre? Nem vagyok őrült. (bőv lentˇ)

Figyelt kérdés
Nem vagyok őrült fiatal és semmi hasonló. Nem nézek túl gyakran tévét se. Ám mostanában furcsa dolgok történtek velem. Este amikor a tesóm gépezett a szobámban és én már bebújtam az ágyikómba, hogy aludni térjek furcsa hangokat hallottam. A tesóm kikapcsolta a gépet és kiment a szobából. A billentyűzet a szokott helyén volt . (Az asztal kialakított görgetős részében.) De a tesóm azt nem tolta be. Szóval este még fent voltam és olyan hangokat hallottam, mintha valaki pötyögtetne a billentyűzeten. felkeltem, felkapcsoltam a villanyt, de semmi. Visszafeküdtem. Utána hallottam valami furcsa hangot, mintha valami elszaladt volna. és később a könyves szekrényről lehullott az összes papír és irat. Nem volt senki a szobámban. nagyon megijedtem. Kesőbb megint volt billentyűzet pötyögtetés... Szeeeriintetttek mi lehetett ez??
2011. aug. 12. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mostanában halt meg valaki ismerősöd??
2011. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Tom Benko ***** válasza:

Valaki módszeresen moderálja ki a kommentjeimet. Remélem, van rá jó indoka is...

Továbbra is állítom: huzat.

2011. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez csakis egy kocka szellem lehet aki nemtud belépni a fénybe amíg nem nézte meg a facebook profilját!!!
2011. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tom Benko ***** válasza:
Volkh: Akkor szeretném azt az indokot hallani. Egyébként a nevemet még mindig nem találtad el...
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a rézfaszú bagoly volt XD
2011. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Evele123 ***** válasza:
Veem is eőfordut már oyan, amikor még anyámékná laktam, hogy az éjszaka kellős közepén valaki nyomkodta a billentyűzetet. A macska a lakáson kívül aludt, az összes ajtó és ablak zárva, mindenki aludt, csak én ébredtem föl erre. Szerintem is szellem volt.
2011. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tom Benko ***** válasza:
Vagy bármi más. Nekem is szokott kattogó hangot adni a billentyűzet. Egyébként le lehet tesztelni, hagyd bekapcsolva a gépet, és tolj fel egy keyloggert. Ha szellem kalapál a gépen, akkor azt a keylogger elkapja, ha csak a felépítéséből adódóan recseg, akkor nincs mit elkapnia.
2011. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kopogó szellem, hanem gépelő. xD
2011. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!