Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már olyan veled, hogy...

Történt már olyan veled, hogy arra ébredtél, hogy ott állt előtted egy halott hozzátartozód? Majd amikor kérdezni akartál volna tőle vmit, azonnal eltűnt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem de ez valószínűleg az a jelenség amikor felkelés után néhány másodpercig még álmodunk Amint beszélni kezdtél az agyad átállt a valóságra. Olyan volt az egész mint egy álom nem valódi


32/F

2011. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ez alvásparalízis volt nem?
2011. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Killgun ***** válasza:
58%
Igen,a szellemek alvás közben zsoktak megjeleni :') (nem csak az agyunk szüleményére gondolok,amúgy is...) Ez végülis álom...Ha medrogozol,sincs ott a sárkány a konyhában :'D
2011. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd Hamletet :P
2011. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt,csak nekem nem eltünt hanem nem volt hangom
2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen velem.
2011. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer arra ebredtem mintha az ocsem szolt volna hogy ebredjek fel.Mar evek ota kulon orszagban eltunk. Az ejszaka kozepen sms-ben erdeklodtem, hogy jol van-e. Mivel nemzetkozi sofor attol feltem hogy baleset erte es a szelleme jott elbucsuzni. Volt egy szornyu par percem mire valaszolt. Eppen aludt az autoban es az sms-re ebredt.:))
2011. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
Nem volt még, de ha lenne, valószínű szívinfarktust kapnék, h mit csinál egy hulla az ágyam mellett, a szobácskámban. Talán engem is át akar hívni a túlvilágra? :P
2011. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!