Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ébredtél már boldogan?

Ébredtél már boldogan?

Figyelt kérdés

Vagy vidáman stb.

Igazából én elég morcos vagyok reggel, nagyon sokáig kedvtelen. Várom a válaszokat.


2011. jan. 9. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában semleges kedvvel ébredek. Ha morcosan ébredek, annak megvan az oka. Kifejezetten boldogan, nemtudom. Ahhoz túl fáradt vagyok, általában :D
2011. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én csak akkor ébredek vidáman ha nincs iskola :) vagy ha tudom, hogy jó fog történni.. :D
2011. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előfordul , főleg ha nem ébreszt fel senki hanem tudok aludni délig :D de aztán elég gyorsan elrontja valami a kedvem :(
2011. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően minden reggel vidáman és mosolyogva ébredek, csak miután elkezdődnek a nap szokásos rossz dolgai, azután leszek szomorú. Reggel mindig jókedvvel ébredek.
2011. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Néha
2011. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor suli van, akkor reggel én is olyan morcos vagyok, rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez. Aztán elmegyek a suliba, ott olyan semmilyen a kedvem általában. Van, amikor nagyon rossz kedvem lesz estére, elegem lesz midnenből, és elkeseredetté válok.

Amikor nincs suli, akkor általában normálisan ébredek reggel, és hogy estére milyen lesz a hangulatom, az szerencsefüggő :S

2011. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én reggel jókedvű vagyok, estére pedig egyenes depis. De látom, van más is így a hozzászólók között, pedig azt hittem csodabogár vagyok.

Imádom a reggeleket!

2011. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhányszor már ébredtem:D utána meg nem találtam az okát, és emiatt elszontyolodtam
2011. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!