Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki tud izgalmas rémtörténeteket?

Ki tud izgalmas rémtörténeteket?

Figyelt kérdés
Lesz egy sulis tábor és biztos lesz olyan,hogy egy sötét szobában rémtörténeteket mesélünk!Persze utána mindenki be van szarva és úgy alszunk mint a pockok:-)de szeretnék valami COOL történettel előálni!előre is köszi XD
2011. aug. 16. 12:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves lány lakott a nagymamájával egy örek kertesházban.Este volt a lány elment bulizni a barátaival.De a nagyanyja azt mondta neki: - Ne menny el gyermekem.Látomásom van! azt gondolta a lány: Istenem már megint ezek a kib*szott látomások.A nagymama megint megszólalt: Ne menny el itthonról.Szörnyű dolog fog veled történni.Mondta a lány halkan: Menny már magaddal!.Erre az öregnő megint megszólal : jólvan menny.De ha látsz egy hatalmas fehér kutyát piros szemekkel az út szélén, akkor siess haza.Jajj hadjál már!-mondta a lány és ment bulizni.Egyszercsak meglátott egy hatalmasfehér kutyát piros szemekkel az út szélén.A lány nagyon megijedt, és azt mondta a barátanak.: Szerintem mennyünk haza és nézzünk egy filmet.Ne mennyünk bulizni.Azt mondták a barátai: Istenem halgatsz arra a vén trottyra? Dehogy megyünk . Menny haza egyedül.Így is lett. A lány haza ment.Bement a házba , halkan hogy a nagyanyját fel ne keltse.! De tévedett a nagyanyja nem is aludt, hanem ott állt az ajtója előtt, de ezt a lány nem látta.A nagymama sírt.Reggel odament a lány ágyához, és felébresztette.Azt mondta neki:: Gyermekem a barátaidat , tegnap este brutálisan meggyilkolták, majd a vízbe dobták.Délután nézték a híradót, hát mi volt benne? !:: Egy fiatal csapatot az éj közepette egy körözött gyilkos brutálisan meggyilkolta , majd mindet avízbe dobta.A redőrség ma talált rájuk!!
2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer az anyuka elküldte kisfiát a boltba májért. A kisfiú el is ment, de elhagyta a pénzt, és mivel nem akarta, hogy édesanyja leszidja milyen felelőtlen bement a temetőbe, és megállt a rég meghalt testvére sírjánál. Kiásta a sírt, felvágta a kislány hasát, mindenét, és kivette a máját. Otthon odaadta az anyukájának a májat, és anyukája megfőzte. Este amikor a kisfiú aludt apró neszeket hallott a szobájához közeledni. Valaki benyitott az ajtón! A rég meghalt testvére volt az és ezt mondogatta:

-Petike, add vissza a májam!


Peti nem foglalkozott vele, aludt tovább.


-Petike add vissza a májam!!!!!!-most már nagyon dühös volt.


Peti azt hitte csak képzelődik úgyhogy aludt tovább. Reggel jöttek a mentők, mert Petike meghalt.


A kórházba mondta az egyik orvos az anyukájának:


-Asszonyom, a fiának nincs meg a mája!

2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A történet 1706-ban kezdődött.Debrecen szélén volt egy utca.Mindenki jóba volt egymással -EDDIG!- Az egyik fiú egy születésnapi "bulit" rendezett.Meghívott mindenkit.A születésnaposnak volt egy feketehajú lánytestvére.A gyereknek 24:00-kor volt a szülinapja.Mindenki megjött.10,9,8,7,6,5-másodperc van hátra a szülinapig-4,3,2,1 Ekkor egy villám csapott le és hirtelen mindenhol sötét lett.De ahogy jött a sötétség el is múlt.Mindenki egy pillanatra megnyugodott.Amíg észre nem vették a szülinapost aki kényelmesen el volt helyeszkedve egy foltelba.Amikor az egyik gyerek odament,hogy mehnézze jól van-e látta a nyakánál,hogy oda volt varva a fejéhez.Megfogta a kezét, hogy él-e.De a keze pamutból volt és ott is varás volt.Nem volt más csak egy PLÜSSFIGURA.Kicserélték őt egy plüssfigurára!!!!!.Az illyedség nagyobb volt a félelemnél mert annyira nem szerették a szülinapost.Végül 1 hónap múlva egy gyerek rászánta magát,hogy tartson egy szülinapi bulit.Mindenkit meghívott.A fekete hajú lányt is.Mondanom sem kell neki is éjfélkor van az évfolrdulója.10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 ekkor egy villám hasított az égbe de koránt sem volt olyan nagy mint az előző havi.Megint elsötétedett minden de annyira nem volt sötét.Látni lehett alakok mozdulását.Amikor világos lett látták a szülinapos torkában egy kést tövig belenyomva.A vércseppek egy emberhez vezettek.A fekete hajú lányhoz.A keze is tisza vér volt.Azonnal bedopták az egyik kútba.Mindenki megnyugodott.

1 hónap múlva megint egy bulit tartottak.Ám amikor mindenki megjött.Rothadás szag jött valahonnan.Kinéztek az ablakon.A kútba amibe beledobták a feketehajú lányt felnyílt a tataje és kijött belőle a lány.

Másnapra porig lett rombolva az utca...


100 év múlva itt egy ugyan olyan utca épült csak persze kicsit mondernebb volt.Az ottani gyerekek amint játszottak találtak egy merhacsontot.Nem nagyon érdekelte őket.Másnapra az utca porig lett rombolva.100 év múlva ( 1906-ban ) ugyanez megtörtént.2001-ben megtalálták a fekete hajú lány végrandeletét:


Az embereknek akiket megöltem a csontját marhacsonttá alakítottam és szétszorttam a világban.


Ezért ha marhacsontot találsz az utcátban... RETTEGJ!!!!!!!!!

2011. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Remélem sokat segítettem a 4el, ha megkérdezhetem hány éves vagy?:D


12L

2011. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"marhacsonttá alakítottam" azt hogyan?:D

összeütötte 3x sarkát..?

2011. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egy oldalról másoltam:D
2011. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki ki tud találni ilyet és néhányan jól meg is tudják írni. Keress vagy írj Te is. tele van krimivel a világ, nem kell idióta szellemesdiket írni, szellemek nincsnek és ezért mindenki csak röhög a horrorfilmeken is amikben ilyesmi van:-)) Igazi rém és szörny az ember tud lenni, főleg ha zavaros az agya:-))
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A világ legrövidebb sztorija:

Mindenki meghal a Földön, csak egyetlen egy ember marad életben, aki egy világvégi vityillóban, a karosszékében hátradőlve várja a halált. Kopogtatnak.

2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
14 vagyok és köszike!! vasárnap megyünk a táborba és kedden vissza is jövünk:-))) köszi a horrrorrrr történeteket
2011. aug. 27. 00:07
 20/22 anonim válasza:

Volt egy kisfiú. A szülei éjszakára egyedül hagyták. De a fiú nem akarta és szólt is a szüleinek, hogy ő nagyon fél nem akar egyedül maradni. A szülei akkor ezt mondták neki:


Ha félsz, akkor rakd le a kezed, és a kutya megnyalja, akkor nincs semmi baj. Ez a mondat némiképp megnyugtatta a fiút. A szülők elmentek. A kutya, ő agy nagy bernáthegyi volt. A fiú bevitte a házba a kutyust, egészen az ágya mellé. Megsimogatta, és bebújt az ágyba. Már majdnem elaludt amikor csöpögést hallott. Le rekja a kezét. A kutya megnyalja. A fiú meg is nyugszik. De később megint csöpögést hall. Megint lerakja a kezét. A kutya ismét megnyalja. Harmadszorra is hallja a csöpögést leszáll az ágyról, kimegy a konyhába. De a csapok el vannak zárva. A fürőbe is bemegy ott is elvannak zárva. Vissza megy a szobába. És észreveszi, hogy a kutya fel van akasztva a szekrényre. És a plafonra a kutya vérével volt felírva:


Nem csak a kutya tud nyalni!

2012. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!