Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki tud izgalmas rémtörténeteket?

Ki tud izgalmas rémtörténeteket?

Figyelt kérdés
Lesz egy sulis tábor és biztos lesz olyan,hogy egy sötét szobában rémtörténeteket mesélünk!Persze utána mindenki be van szarva és úgy alszunk mint a pockok:-)de szeretnék valami COOL történettel előálni!előre is köszi XD
2011. aug. 16. 12:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Éjjel....



Éjjel mindig furcsa dolgok történnek velem...Azt érzem,hogy valaki figyel.Magától megmozdulnak a tárgyak,sőt,volt olyan is,hogy lelökte valami erőből a vázát....Hangokat is hallok...Nagyon félelmetes!Egyszer beszélt is hozzám.A nevemen szólított...Annyira megijedtem,hogy elkezdtem kiabálni...Persze amikor elmondtam szüleimnek,nem hittek nekem.....Azt mondták,csak beképzeltem.Ez így ment pár hétig,aztán lecsendesült..Pár nappal később azonban folytatódtak a dolgok...Aztán egy nap,megint mondott valamit...Először az ágyam alatt éreztem,hogy valami mocorog.....Aztán azt mondta-Meghalsz!Az volt az utolsó éjjelem...Átadta a feladatát nekem,és ma a TE ágyad alatt leszek!


Read more: [link]

Ezen az oldalon olvashatsz sok ijesztő történetet olvashatsz,de azért most egyet belinkeltem neked,hogy tudd,milyen történetek vannak ott,és ha tetszik,akkor kukkants bele.:)

2013. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocs,az olvashatsz,az nem kétszer van az első mondatba:)
2013. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!