Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 2 hónapja új lakásba költöztün...

2 hónapja új lakásba költöztünk és minden tönkre megy itt (hütő, mosógép, tűzhely elromlott, kitört az ablaküveg, eldugult a wc. ) Rontás/átok ülne a lakáson? Mit tévők legyünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
javaslom, hogy cseréltessétek ki a villamos vezetékeket és ne veszekedjetek csészealj-dobálással
2011. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
36%
szerintem újhold idején, éjfélkor, fehér krétakör közepén áldozzatok fekete kakast és kantáljatok rég elfeledett polinéz törzsek által az utókorra hagyott imákat
2011. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

óh, köszi! a vezetékekkel nem lehet baj, mert a tv, mikro, rádió stb (még) működik.


és bocsi! csak most vettem észre, elírtam; hűtő és mi tévők legyünk.

2011. szept. 6. 00:40
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

"óh, köszi! a vezetékekkel nem lehet baj, mert a tv, mikro, rádió stb (még) működik. "


ja még...pár kérdés? mikori építésű a lakás? hány villanyos kör van? milyen megszakítók vannak bent? külön körön volt a tűzhely? mekkora az órán a megszakító?

2011. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ti tévők legyetek? Nem értem.
2011. szept. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
a régi háztartási gépeket cseréltesd ki gondolom már több tíz évesek.a wc-be meg ne sz@rjon elefánt.illetve ha a pároddal gondod van ne az ablakon vezesd le!
2011. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Nálam is hasonló a helyzet,hiába volt felújítás,mindig történik valami.18 éves lakásban lakunk,leáztatjuk félévente a szomszédokat,vagy ők minket. Volt,hogy a tükör magától leesett a falról :(

Már valahogy megszoktam.Ne gondolj átokra szerintem!

2011. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ott semmiféle rontás. Ha újak voltak az elromlott termékek, akkor garanciálisan visszaviszitek, 2 hónap garanciát mindenre adnak. Ha régiek voltak, akkor elfogadjátok, hogy eddig tartottak.


Tavaly, amikor összeköltöztünk, nálunk is ugyanez volt, kaptunk egy csomó használt háztartási gépet, aztán sorban mind tönkrement, alig győztünk újat venni, teljesen lenullázott.

A vécét küldjétek meg egy liter sósavval vagy lefolyótisztítóval.


Ne az átkot keressétek, hanem a probélmákat oldjátok meg :)

2011. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az idősebb készülékeknél tapasztalható, hogy a helyükön hosszú évekig működnek, de ha onnét kimozdítják bármi miatt (festés, vagy költözés során megmozdításra kerül), hamarosan előjönnek olyan problémák, amelyek mozdítás nélkül nem.
2011. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindent meg kell csináltatni, csinálni.

De tapasztalatom szerint, ha az ember ideges, feszült, akkor könnyen történnek ilyen dolgok. Lehet, hogy a költözködés, új élet miatt kicsit feszültebbek vagytok. Szóval nyugi, aztán megoldódik minden.

2011. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!