Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy, lehet megtanulni az...

Hogy, lehet megtanulni az automatikus írást?

Figyelt kérdés
Állítólag létezik olyan, hogy valaki transzba esik és üzeneteket kap a szellemvilágból!
2011. szept. 20. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Ehhez nyilván kell valami "tehetség".

De ahhoz, hogy saját magad tudatalattiját egy kicsit jobban megismerd, elég az, ha teljesen elengeded magad és gondolkodás nélkül írod azt, ami benned van.

2011. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
LSD
2011. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

"Állítólag létezik"

Valójában pedig nem létezik.

2011. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Úgy vettem észre, hogy az utóbbi időben elég sok drogos ír ide.
2011. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell transzba esni :) :)

Én angyalkommunikációs tanfolyamra jártam.

Ott tanítják. :)

2011. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 20. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Automatikus írás lehet,hogy létezik, ugyanúgy vannak álmok és automatikus fantáziák, de egyik sem jelent semmiféle kommunikációt nem létező szellemekkel. Az agy sok mindenre képes, szellemek viszont nincsenek.
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
65%
Bocs a racionalista válaszért, de ennek a kérdésnek a fele hülyeség. Nincs szellemvilág, és néhányan is csak azért hisznek benne, mert több millió éve az egyik majomember elkezdte és bennünk rögzül a génjeinkben. Kattanj le erről. Az egész világ számokból áll. Amit nem lehet megmagyarázni az vagy nem létezik, vagy még nincs elegendő inteligenciánk, hogy felfogjuk. Mi is ugyanúgy születtünk mint egy csiga, vagy egy kő. Ha annak nem tulajdonítasz lelket meg túlvilágot akkor nekünk se. Nem azt mondom, hogy ne higyj, mert máskülönben nem tudnád felfogni, hogy nincs értelme az életünknek, senki sem figyel fentről. Vagy legalább is nagyon nehezen. Egyébként ha megakarod fejteni, hogy mit akar mondani az agyad, akkor én is az LSD-t tanácsolom, vagy a pszichológusokat, esetleg menj el dokihoz és kérd meg, hogy filmezze le miről álmodsz. Mert ma már képes erre is az orvostudomány akár hiszed akár nem
2011. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 47%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-20 13:56


Egyetértek.

2011. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én angyalkommunikációs tanfolyamra jártam. Ott tanítják. :)"

Remelem egy valag penzbe kerult!

2011. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!