Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan (milyen gyakorlatok...

Hogyan (milyen gyakorlatok segítségével) lehet megtanulni az auralátást?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy bizonyos gyakorlatokkal tanulni az auralátást.
2010. febr. 18. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz olyat megtanulni látni ami nincs is!
2010. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
;D
2010. febr. 18. 15:32
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Nincs ilyen hogy aura.Szélhámosság félrevezetés bűvészkedés az van.Iskolában fizikában miért nincs ilyen tananyag?
2010. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Nagyjából a természettudományos oktatás minőségi színvomalát mutatja az, hogy a természettudomány rovatba hetente tucatjával érkeznek a szellemlátós, auralátós, ufós, telepátiás meg egyéb hasonló kérdések, és vannak emberek, akik ezeket KOMOLYAN VESZIK!


Kedves kérdező, te is nyilván láttad a tegnapi Fókuszt (asszem' abban volt az az auralátós gyerek), és most te is szeretnéd ezt. Ez esetben te egy könnyen rászedhető, és hogy finom legyek, naiv ember vagy, akit alaposan átvertek.

2010. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Elárulok nektek egy titkot: én látom az emberek auráját. Nemhogy csak az aurájukat látom, de még a repülő spagettiszörnyet is!!! Ez egy velem született képesség, nemsokára hozzám is kijön a fókusz, majd nézzétek meg. Ja, és jósolni is tudok (citromtortából), és boszorkánymesteri képesítésem van. Ezt nem lehet megtanulni: ebben hinni kell. Az mindenesetre segíthet, ha a szobádat a feng shui szerint rendezed el, és kerülöd a vízereket, amik ugyan nem léteznek, de azért told csak nyugodtan az ágyadat az ajtód elé. Ha mindent jól csináltál, akkor aznap éjszaka meglátogatnak a szellemek, és a füledbe susogják a horoszkópodat. Csak elég erősen kell szuggerálni, és megtörténik!!! A vízereket egy inga segítségével találhatod meg, amit potom tízezer forintért vehetsz meg a közeli jósdában. Meditálj gyakran, tanulmányozd az asztrológiát, és lehetőleg kerüld a fekete mágiát. Remélem, segítettem!
2010. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Előző: Azt kifelejtetted, hogy a házadat a vonzás törvénye alapján vonzottad be. Vagy hogy mondják a profik.
2010. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Tanuld bátran ha tetszik, csak ne a tudomány rovatba tedd fel a kérdést, mert nem ide való.


A tudomány szerint ugyanis auralátás (és még ezernyi más humbug) nem létezik.

2010. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%
Én nem írnám le teljesen az aura témát. Gondoljatok csak bele, hogy bebizonyították, hogy egyes kutyák kiszagolják a rákos sejteket az emberekben. Józan ésszel eszébe sem jutna az embernek, hogy ez lehetséges. A huszadik században egyébként is rengeteg észvesztő tényt tártak fel.
2010. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez az, hogy TÉNYT :) A Fókusz, meg az ezek meg maradnak a hókuszpókusznál.


Arról én még nem hallottam, hogy kutyák tudnak ilyet csinálni, de az biztos, hogy több realitás van benne, mint ebben az aura dologban :)

2010. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Amerikaiak próbálták tudományosan megközelíteni a témát. Valamelyik ismeretterjesztő csatornán egy újságíró megpróbált amennyire lehet utánajárni racionális eszközökkel (statisztika) az alternatív orvoslásoknak, és arra jutott, hogy gyakorlatilag placebo az összes ilyen áltudományos és vallásos gyógyítás. Annyira jutottak, hogy tudtak készíteni valami eszközzel egy "aura szerű képet" az emberekről, de nem tudták bizonyítani, hogy ez mérhető, vagy hogy egyáltalán auráról van szó.

Mindenesetre a placebo működik elég sok esetben, sőt még sebészi beavatkozásokat is el tudtak kerülni. De lehetnek buktatói.

2010. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!