Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek volt testelhagyása...

Akinek volt testelhagyása írna némi beszámolót, és akinek sikerült, hogy csinálta, hogy nem félt?

Figyelt kérdés
mert nekem párszor volt,de sohasem tudtam teljesen elhagyni a testem,mert majd össze sz..rtam magam.mindig az járt a fejemben,hogy mi van ha nem tudok visszamenni,meg valami rosszindulatú entitásokkal fogok találkozni...:S
2011. okt. 28. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

mondom mi kell hozzá:

egy zacsi füvű, 75 meszkalin golyón, 5 lepedő nagyhatású LSD bélyeg, egy sószóró tele kokainnal, egy galaxisra való feldobó, leejtő, sikító, nevettető, egy lityi tequilla meg rum, egy láda sör, fél liter nyers éter és két tucat ajzószer...

2011. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Ne félj tőle mert vissza fogsz menni, olyan nincs hogy nem zökkent ki semmi. A lélek fél egyedül kint lenni így előbb utóbb visszamész ha akarsz.
2011. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Múltkor úgy beb@sztam, hogy fél napig nem voltam magamnál. A lelkem meg visszament a kocsmába és nélkülem vedelt tovább. Azt hittem nem jön vissza, de valahogy hazatévedt.
2011. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:
62%
Egyesek nagyon viccesek, és láthatóan fogalmuk sincs arról, hogy miről beszélsz.
2011. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

igen,jót kacagtam én is.nem baj nem vagyunk egyformák:)

köszi az értelmes válaszokat.

2011. okt. 29. 10:46
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak álmodtad az egészet:-)) Nincs testelhagyás csak fantáziákban. Az sem rossz egyébként. Az agy képes ilyenekre, de ha nem sikerül akkor valóban segíthet valami szer:-)
2011. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nincs testelhagyás csak fantáziákban."


Szerinted...

2011. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell sok drogot nyomni és akkor nem lesz kóma.
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A fizikai tested és a lelked között van egy összekötő fonal. Ezen keresztül tudsz visszamenni, vagy visszatalálni (ha távolabb mentél) a fizikai testedbe. Ha ez a fonal megszakad, akkor nem tudsz visszamenni.
2011. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a fonal, vagy más néven Ezüstszál /spirituális értelemben/ igen is létezik. Ha ismered a csakrákat, akkor ez az Ezüstszál, amely az összekötő kapocs a test és a lélek között, a Szív és a Napfonat csakra között helyezkedik el. Nekem sajnos még akkor volt testelhagyásos élményben részem, mikor a spirituális ismereteim a nullával voltak egyenlőek. Másnap szaladtam az orvoshoz EKG-ra azzal, hogy az éjszaka majdnem meghaltam. Felülről láttam magam és a gyerekem pont úgy, ahogy visszatérve láttam. A visszatérésnél nekem csak az ütés-szerű rázkódás kellemetlen. A spontán testelhagyás nem túl sok ember kiváltsága, de ha nem ismerik a vele járó lehetőségeket, nem sokat ér. Nem kell megijedni tőle, mert valahonnan fentről kapod ezt a lehetőséget valamilyen célból, tanuld, próbáld megismerni. Utazhatsz a múltba, jövőbe, a kozmoszba, a földön bárhova, falakon át, nincs idő, nincs távolság, nincs semmiféle akadály. Tárgyakat nem tudsz mozgatni! Az ezüst szálat úgy képzeld el, mint egy őrszemet, ami, ha az ágyon maradt fekvő testet fizikai behatás érné (pl. betörő jár a lakásban és neszezik, vagy a gyermeked felsír, vagy egy rosszul a helyére tett tárgy megmozdul és zajt csinál) abban a pillanatban az ezüst szálon keresztül visszatér a testbe a lélek, és fel is ébreszt, vagy te magadtól ébredsz fel, attól függően, hogy mi történt? Mindenki lelke éjszaka, a legmélyebb álmában elhagyja egy kis időre a fizikai gazdatestet, de nem emlékszik rá, mert őneki nem kell ezt megtapasztalnia. Nem tudom hasznos volt-e a válaszom, de javaslom, iratkozz be olyan spirituális iskolába, ahol a lélekkel is foglalkoznak, és sok meditációt tartanak. Az ezüstszál, ha elszakad, akkor az tényleg a halál pillanata, de azt senki nem kerülheti el. Ne gondolj rá, éld a mát!
2011. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!