Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szeánszot szeretnénk tartani....

Szeánszot szeretnénk tartani. Mit kell csinálni? Hogy kell sötét démont megidézni? De ha valaki a fehér mágiában jártas az is jó.

Figyelt kérdés
amatőrök, boszorkányok, varázslók segítségét is várom

2011. nov. 4. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Vágjatok fel egy friss kenyeret annyi darabra, ahányan vagytok, aztán szórjátok be apróra vágott parizerrel.

Ezután mindegyikötök a kenyérszeletekre csöpögtessen a véréböl két litert.


Aztán csak meg kell ennetek a kenyeret és éjjel eljönnek a démonok.

2011. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 x) ***** válasza:
84%
Szerintem ha még az elméleti része sincs meg a dolognak, akkor ne csinálj szeánszot. Ez nem játék amit bárki meg tud csinálni. Kell hozzá a megfelelő kialakított mentális állapot, nyugalom és még elég sok dolog. Ha nem értesz hozzá jó eséllyel semmi sem fog történni. Inkább olvass el könyveket erről és ne ilyen oldalakon kérdezgess, mert elég sok troll van itt. :/
2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előzőnek: kecskevér is jó.
2011. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
valami könyvet tudsz ajánlani amiből fel lehet készülni rá?
2011. nov. 4. 20:30
 5/16 anonim ***** válasza:
x) te ezeket komolyan gondolod? Kezd megrengeni a beléd vetett hitem, hogy normális vagy :D
2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
majd egyszer téged id elragad a feketemágia és akkor megérted...
2011. nov. 4. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Hasznosabban is tölthetnéd az idődet,ahelyett,hogy ilyen középkori babonákkal foglalkozol.

Ha sokáig hiszel benne, előbb-utóbb a pszichiátrián kötsz ki.

2011. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ez nem a középkor ez a jelen ami körül vesz!
2011. nov. 4. 20:49
 9/16 x) ***** válasza:
Sose voltam normális :)
2011. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Válaszatok nyugis helyet, legyen csönd és legyenek gyerták. Vegyetek a legközelebbi éjjel-nappaliba 10 sört igyátok meg utána a TE seggedbe dugják fel a haverok, ha már érzed hogy valami zsibbad kezd el a britney egyik számát és hidd el ott lesz vagy véres marcsi vagy tobi a szellem.

Sok sikert!

Dumbledore voltam sziasztok!

2011. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!