Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap érettségizek, nagyon...

Holnap érettségizek, nagyon ki kell öltöznöm, vagy egy fehér blúz+sötét farmer elég lesz?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy nem kell nagyon kiöltözni, de pl anyukám szerint csak fekete nadrágban és fehér blúzban mehetek...
2011. okt. 19. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van. Érettségire illek normálisan felöltözni.
2011. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Farmert semmiképpen. Ide fel kell öltözni rendesen.
2011. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írásbeli vagy szóbeli?

Egyébként én mindkettőre kiöltöztem, bár az írásbelit lazábban vettem, a szóbelit természetesen komolyabban, mert ott a megjelenés is jobban számít. Fekete szoknya, blúz, magassarkú, blézer - szerintem ez az ideális.

2011. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írásbeli lesz
2011. okt. 19. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaza van anyudnak, ünneplőt (fekete nadrág/szoknya és fehér blúz) vegyél fel.
2011. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallgass Anyukadra, a szovetnadrag/szovetszoknya kell, lehetoleg fekete, a farmert most hanyagold. Abban suliba, vagy moziba kell menni, nem vizsgazni.
2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

full fekete farmert fel vehetsz főleg ha nem is látszik rajta hogy az, nekem engedték ezt tanárok mondták. Ez előrehozott angol érettséginél csináltam rendes érettségire már öltönyben mentem bordó ingbe.

Fehér blúzt mindenképpen vedd fel ha van más elegáns blúzod amibe nem fagysz szét akkor még az is meg engedett. Ha nem full fekete a sötét farmered ahogyan én azt mondtam akkor felejtsd el. Inkább vegyél fel szoknyát egy vastag harisnyával még van időd venni ha nincs vagy ha van elegáns nadrágot az még jobb. És persze magassarkú vagy egy nagyon elegáns cipő még belefér.

2011. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!