Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alltalaban ha felkapcsolom a...

Alltalaban ha felkapcsolom a villanyt kiegnek az egök. Volt mar olyan is hogy akkorat durrant hogy kilötte. Mitöl van? Fel vagyok töltödve?

Figyelt kérdés

2011. nov. 22. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Teszkós égőket veszel.
2011. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is sok égé durrant már ki de kicseréltem :D ennyi, ill sajna az égők sem a régiek már, mérd le többször a hálózati feszültséget és abból is megtudsz vmit mert 220V már nem 220V hanem 240 felett is van sokszor, szval nem csoda.
2011. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:-) nem tescos...philips..egy ev van rairva de altalaban 2-3 havonta cserelem öket...
2011. nov. 22. 09:11
 4/10 A kérdező kommentje:
pfff..a halozati feszültseget nemtom hogy kell merni..:-) viszont jo ötlet köszi a tippet ..a paromnak szolok majd nezze meg..egyebkent az elözö helyen ahol laktunk ott is ez volt es most hogy elköltöztünk itt is ez van...csak ezert voltam kivancsi..:-)
2011. nov. 22. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel pl egy multimétert, 1-2 ezer Ft. Valóban, ha irreálisan gyakran megy szét, akkor ott a hálózattal van gond.
2011. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az izzók túláram vagy túlfeszültség esetén durranhatnak szét,viszont ezeknek a vezetékekben kell jelen lenniük.A kapcsoló ami az egyetlen ami ebből közvetetten kapcsolat lehet közted és a vezetékek között az eléggé jól szigetelt az áramütés elkerülése végett.Namármost ha te fel lennél "töltődve" akkor körülbelül 2000 volt feszültséget kéne produkálnod hogy egyáltalán átjusson áram a kapcsolófedélen,de hogy ez az áram a ne a nulla vezetéken haladjon tovább hanem a fázison az izzó irányába így nem árt ha megközelítőleg 3000 volt feszültséget produkálsz,+/- 500 volt. Az áramerősség sem mindegy,le kell tudjál tenni pár ampert az asztalra hogy ilyeneket művelj. Ha viszont ez mind igaz lenne rád akkor olyan ívet húznál a kapcsolóra hogy két kapcsolás után szenesre égne,és hasonló károkat okoznál mindenben amihez hozzáérsz,nem utolsó sorban a NASA már elszállított volna hogy lecserélje veled a benzines generátort amivel a vészvilágítást táplálja. Remélem ebből már lehet sejteni hogy a kérdésed baromság volt. Inkább egy sámánt/táltost/boszorkányt/távollátót/rövidlátót kérj meg hogy levegye rólad a selejtizzókiválasztó rontást:)
2011. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-D jol van na csak megkerdeztem..:-D Azert kerdeztem igy mert mar masok is mondtak hogy lehet hogy fel vagyok töltödve... a fizikahoz meg hülye vagyok...gondoltam hatha itt tudnak okosabbat mondani..:-) köszi a valaszokat:-)
2011. nov. 22. 09:50
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Jut eszembe! :D a számtekes csávó azt mondja nekem! : Tán víz éren laksz hogy nálad mindég tönkre megy vmi?! Erre én: nem, de az nem normális hogy a vga kártyám lépten nyomon befagy! utólag kiderült hogy gyártáshibást fogtam ki, azután meg a plextor írómmal jártam ugyan így azóta sem veszek plextort hanem LG-t mindég, és nem is járok többet hozzájuk mert össze vesztem vele a hülye selejtes cuccai miatt csak netről rendelek.
2011. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Athena Angyal ***** válasza:
Sokszor vagy feszűlt? Ill ideges?
2011. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huuu amikor kilötte az egöt akkor elötte este egy oriasit veszekedtünk a parommal.Hat neha van bennem idegesseg feszültseg de konkretan meg nem figyeltem meg hogy össze függ e es akkor egnek e ki..
2011. nov. 23. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!