Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kísértett téged már szellemet?

Kísértett téged már szellemet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
85%

engem igen,de nem foglalkoztam vele,te se törödj vele a szellemek csak a horrorfilmekben bántanak :)

nekem többnyire csak a szekrénymböl szoktak kivenni dolgokat és a szoba közepére a szönyegre helyezni meg hasonló csintevések =/

2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
67%
én a perifériás látómezőbe szoktam érzékelni őket.legutolsó úgy 1 hónapja lehetett.amikor valaki meg fog halni a családból,akkor jelenik meg valami,mintha felkészítene rá....persze a haláleset bekövetkezett sajnos.
2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Legtöbb szellemes dolognak van tudományos magyarázata. Nem hinném, hogy a holtak itt maradnak bosszantani.
2011. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"stamas1991 válasza:

én a perifériás látómezőbe szoktam érzékelni őket"


Nos, ilyen élményem már nekem is volt.


Úgy 2006 után napközben és éjszaka is gyakran láttam a látómezőm szélén furcsa remegést. Nem tudtam hova tenni a dolgot, de megpróbáltam túl tenni magam rajta. Aztán egyre több furcsa érzésem támadt. Végül két év múlva kiderült, hogy 195 a vérnyomásom stb. stb.. nagyon beteg lettem, majdnem belehaltam. Akkor elveszítettem a munkahelyemet is, nem a betegség miatt hanem felszámolták. Annak a tudata hatott rám így, hogy majdnem bele pusztultam, ahol addig 25 évet ledolgoztam az elveszett. Komolyan, nem sok hiányzott, hogy majdnem bele haltam. Azóta is jöttek a lelki megterhelés hatására testi betegségeim, ami miatt végül leszázalékoltak 56 évesen.


..a lényeg, hogy amikor villódzott a szemem és úgy szédültem, hogy nem tudtam végig menni egyenesen egy folyosón, azután rövidesen majdnem belehaltam az akkori országos felfordulásba vagy inkább felforgatásba 2006-2008 között.


Akkor megéreztem volna a saját halálom esélyét, hogy csak egy hajszál választott el? Elég morbidnak tűnik.

2011. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
engem álmomba!, nagyon régen volt. Kergetett a szobámban 3 csuklyás árnyékszerű lény,és én repültem,közbe át mentem a falakon és el bújtam,elmentek mellettem ,soha többet nem láttam álmomban őket,míg egy napon,nem olyan rég egy hasonló lény barna csuklyával meg látott, és "én!(álmomban) vissza szaladtam,a testemhez,hogy fel ébredjek".
2011. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Engem is kisértett, én hiszek bennük és tiszteletben tartom őket, nem véletlen, hogy néha látunk vagy hallunk valakit,akik már nincsenek közöttünk.Vagy nem tudtuk még őket elengedni vagy volt még valami dolguk, amit elakartak intézni.
2011. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nem
2011. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!