Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent ez? Kérlek ha...

Mit jelent ez? Kérlek ha tudtok róla vmit irjatok! Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
rámjönn az az érzés h "héj ez mintha már megtörtént volna!". Mit jelet ez. általában ezután az érzés után valami rossz dodlog történik. Multkor is bnőmmel voltam sétáltunk 1szer csak rámjött az az érzés h ez mintha már megtörtént volna. És puff barátnőm elesett. Elég csunyán beütötte a kezét. Elég ijesztő 1dolog. Főleg h napi szinten szokott rámjönni. És már elég fárasztó h napi szinten történnek velem rossz dolgok.:
2011. dec. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
deja vu-nak hívják. nem olyan ritka dolog. azzal magyarázzák hogy tulajdonképpen ez a dolog akkor történik amikor csak éppen az egyik szemből pár ezred másodperccel előbb érkezik az információ az agyba mint a másikból. ezért van a késés és hiszed azt hogy ez már megtörtént egyszer.
2011. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dézsávű,hiba van a mátrixban:)Nyugi mással is előfordul!

Lásd Deja vu: [link]

2011. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem elég gyakran megtörténik. Valóban lehet amit az első mond, esetleg lehet más oka is. Bár az információ áramlásának pontatlanságával szerintem egy több másodperces dejavu-t magyarázni lehet hogy kicsit erőltetett. Mindenesetre érdekes jelenség, annyi szent. :)
2011. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen ezzel a "másodperc különbséggel" magyarázzák, bár nem gondolom, hogy ez igaz. Biztos van alapja, de pl. velem mindig úgy történik, hogy tudom azt is, hogy mit fog valaki mondani, és ez nem köthető össze a szemmel..
2011. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

én egyszer azt olvastam hogy akinél sokszor előfordul mint pl.nálam is az esélyt kap arra hogy ott és akkor változtasson az életén-másén.

nálam már előtte van egy érzés hogy mindjárt jön..... elég fura és utána van hogy ez mintha már megtörtént volna stb...egyszer egy állati nagy családi balhét sikerült megelőzni mert tudtam hogy akkor én fogok vitát generálni a semmiből de nem tettem és nem lett semmi elképesztő volt minden szó stimmelt addig amíg én úgy nem döntöttem hogy inkább kussolok.

2011. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem történt meg veled, csupán valamitől erősebben működik a 6. érzéked. Talán suk sok a stressz körülötted és igy figyelőbb, nyitottabbá lettél
2012. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!