Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Készültök erre? (kérlek...

Készültök erre? (kérlek baromságokat ne írjatok thx)

Figyelt kérdés

[link]

:)

ti készültök?:D

én nem tudom milyen lehet meghalni =D


2011. ápr. 14. 18:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
képzeld akik itt írogatnak azok se tudják milyen meghalni...
2011. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
tudom =)
2011. ápr. 14. 19:03
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ÉN ne írjak baromságot?

Dehát te kezdted! :)

2011. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
lol xD
2011. ápr. 14. 19:04
 5/27 anonim válasza:
Kérdező, és te elhiszel ilyeneket?
2011. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
82%
Ez az egész világvége egy hülyeség. Csak szimplán vége lesz a maja naptárnak. Ennyi
2011. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy 49 dolláros könyv mentené meg a seggem a világvégétől, mégha valóban végzetes napkitörés is történne..
2011. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem hülyeség, a napkitörések és a természeti katasztrófák között van összefüggés, de nem ez fogja a föld végét okozni.

Hanem az ha egy nagyobb üstököst letérít a pályáról a napkitörés, és beleröpíti a földbe, na akkor lesz az armageddon ami ellen még bruce willis sem védhet meg...


Miért ne történhetne meg?

Az élet is véletlenül jött létre,

2011. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom (remélem sikerül) érthetően, de nem biztos, hogy szakszavakkal leírni:


A maják: a genetikailag legalacsonyabb formából a legmagasabb formáig tartó fejlődési időszakot nevezték egy világnak. Amikor - genetikailag - egy fejlődési szakasz befejeződött, akkor az a világ véget ért. Számításaik szerint egy-egy világ 5260 földi évet ölel fel. Most a negyedik világ végére értünk.


Ez nem azt jelenti, hogy elpusztul az összes élet, hogy elpusztul a föld, csupán kezdődik egy új világ, melyben - remélhetőleg - az emberi faj egy, az eddigieknél tudatosabb életformát fog élni (magasabb szintű gondolkodásmód), jobban odafigyel a környezetére stb. Fizikai testünk tovább már nem fog változni. Kb. valami ilyesmit értettek azon, hogy vége a világnak. (=annak a világnak, melyben most élünk) De nem azt mondták, hogy vége a földnek és a földi életnek!!!!


Én nagyon szeretném, ha valóban ez lenne az igazság, mert semmi kedvem 2012. karácsonya előtt pár nappal a mennybe menni, a pokolba meg még annyira sem.

2011. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

elhiszem hogy műveltek voltak a maják, de azért a korba is gondolj bele.

Ha úgy is értelmezzük hogy világvége. Akkor hogy tudnák ők jobban mint mi? Akkor még nem tudták mi az a lőfegyver, űrhajó, kocsi stb. Sokat fejlődtünk. Nehogy már a maják jobban tudjanak egy földrajzi dolgot mint a mai fejlett geológusok.

2011. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!