Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez miért van? Ésszerű magyaráz...

Ez miért van? Ésszerű magyarázatot várok.

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy ez nem kamu. Azért teszem fel ezt a kérdést mert nem tudom hogy ez mi. Lehet ez hülyén hangzik, és azt hiszitek becsavarodtam de leírom, megálmodok bizonyos dolgokat. Konkrét példák: egyszer még régebben, azt álmodtam hogy ez osztálytársam meg fog halni, vagy valami rossz történik az osztályba, vagy inkább a suliba. Rá körülbelül egy hétre, az egyik osztálytársam meghalt. De volt olyan is hogy azt álmodtam, hogy az egyik családtagom hal meg, és ezután meghalt a mamám öccse. De a legfurább az volt hogy azt álmodtam hogy fog telleni egy napom, és másnap minden úgy történt. Leszögezem én ezekbe nem hiszek, semmi természetfelettibe, és nem hiszem magamról hogy különleges lennék. Normális, ésszerű magyarázatot akarok erre találni, remélem van valami ötlete valakinek. Ide is leírom, ez a kérdés nem kamu, és ésszerű magyarázatot várok!!!
2011. dec. 28. 17:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
10%
hát olyan választ nem adhatok amiet akartál.látod a jövőt megkaptad ezt a képességet örülj neki és ne félj tőle.
2011. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Megálmodod a jövőt.

Ezt jövőbelátásnak hívják.

2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Antimod ***** válasza:
32%

Egyetlen normális magyarázatot tudok adni:


"Leszögezem én ezekbe nem hiszek, semmi természetfelettibe"

Itt az ideje hinned. Egyszerűen nincs más magyarázat.

2011. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Senki nem lát a jövőbe! Lehet telepátia,vagy egyszerűen megérzés. Ha betegek voltak akik meghaltak,akkor tudat alatt

"készültél" erre. A másnapi programod szintén ott lehetett a gondolataidban. Ilyen dolgok sok emberrel előfordulnak,de nem babonásak.

2011. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen a rokonom az volt, vagy ilyesmi. Elitta a máját. Az osztálytársam viszont nem volt az, tök normális életet élt, egyik este viszont éjjel hirtelen rosszul lett. Bevitték a kórházba, viszont nem tudták megmenteni. A napomat mikor megálmodtam csak annyit tudtam hogy nem fogok tesizni. Ezzel nem akarom bizonyítani, hogy tuti nekem van igazam, csak hogy így volt tényleg. Nem terveztem el. Na mindegy köszi a válaszokat, akinek valami eszébe jut az még írjon nyugodtan.
2011. dec. 28. 18:48
 6/31 Antimod ***** válasza:

"Senki nem lát a jövőbe!"


Nem baj, hidd el neki, ő biztos jobban tudja, mit éltél át, meg is magyarázta már...


Ha viszont a józan eszedre hallgatsz, akkor megpróbálsz jobban bízni az intuícióidban. Persze ne nagy döntéseket bízz a megérzéseidre, és meglátod, mennyi jön be, mennyi nem.

2011. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%

ha nem hinnéd, hogy különleges vagy, akkor nem emlegetnéd a tagadását és nem próbálnád ésszerű magyarázatot keresni rá, hisz nincs. szóval vagy retardált vagy, aki egy ilyen egyszerű dolgot nem lát be, vagy kamu.

én a másodikra tippelek...

2011. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Eddig is voltak ilyen álmaim, de nem foglalkoztam velük. Most amikor viszont már bejönnek nagyobb dolgok is, akkor kezdtem komolyan venni. Ezeket nem tudom már mikor lesz valóság az álom, mikor nem, mit vegyek komolyan, mit nem.

Én is tudom úgy írok mindent mint egy bolond, és hülyén is érzem magam most. A legújabb ilyen fura álom néhány hete volt, amikor az volt hogy azt álmodtam lesz egy komolyabb szerelmi kapcsolatom. Erre utána elkezdett érdeklődni utánam egy lány. Először különös véletleneknek hittem ezeket, de rájöttem hogy ennyi véletlen nincs. látom ti is így gondoljátok.

2011. dec. 28. 19:12
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyenek, de nem ilyen fajsúlyú dolgokban, minthogy megálmodom valaki halálát.

Nekem nagyon sokszor van olyan, hogy teszem a dolgom, pl. dolgozom, és lejátszódik egy szituáció, és egy erős dejavu érzés törik rám. Kutatok az emlékezetemben, hogy mitől, és egyszer csak beugrik, hogy én ezt már megálmodtam. Nem emlékeztem rá magamtól, tudod milyenek az álmok, sokszor évekre eltemetődnek bennünk.

Én nem akarom azzal magyarázni ezt, hogy "minden meg van írva előre", és emiatt történik, mert nem tudhatom, de figyelj oda ezekre. Én is intuitív vagyok, ami nem jelenti, hogy "különleges", vagy természetfeletti, vagy dilis, csak jók a megérzéseim. És hidd el, sok ember van ezzel így.

2011. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

egyébként meg messziről jött ember azt mond amit akar.

én is több kamu kérdést feltettem, csak hogy megnézzem mennyire hiszékenyek az itteni válaszolók. az átlag iq szintet nem ütik, ha az én kérdéseimnek ennyire bedőltek:)

2011. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!