Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisgyermekkoromban hangokat...

Kisgyermekkoromban hangokat hallottam a fejemben (? )! Ésszerű magyarázatot adni a lentebb írtakra?

Figyelt kérdés
Én eléggé szkeptikus vagyok, de sajnos muszáj lesz az ezotériához írnom, mert nem találok rá logikus magyarázatot. Kicsiként, ha csend volt, vagy éppen a leckémet írtam, vagy elalváshoz készülődtem, volt, hogy különös hangokat hallottam, mintha beszélnének hozzám, ismeretlen-ismerős nyelven, hol hangosabban, hol halkabban. Biztos nem a szomszéd volt, nálunk elég vastagak a falak, és inkább a közelemben, talán a "fejemben" szóltak,mintha beszélnének hozzám, néha egy, többször, mintha több személy lett volna. Látni sose láttam semmit, más furcsa dologra nem igazán emlékszem, és ez is olyan 11-12 évesen abbamaradt. Kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek ilyen, vagy hasonló tapasztalata. Kérlek, hülyeséget ne írjatok, mert azzal nem jutok előbbre.
2011. szept. 8. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, érdemben válaszolni nem tudok, de érdekelne, hogy mit hallottál? Elmondod?
2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kizárva, hogy egy esetlegesen, a későbbiek folyamán kialakuló skizofrénia korai tüneteit tapasztalhattad meg.
2011. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt furcsa élményem, a tárgyak alakja változott, volt, hogy megnyúltak vagy szélesebbek lettek, de egyáltalán nem volt ijesztő,ha most történne nagyon félnék!
2011. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Igazából az történt, hogy otthon voltam, és amikor épp lefeküdtem aludni(még csak félálomba se voltam), vagy tanultam, mindig érdekes hangokat hallottam a fejemnél, mintha beszélnének hozzám. Van egy ismerősöm, aki szintén hallott hasonló jellegű hangokat, és pontosan le is utánozta a hangokat, amiket én is hallottam. Nem konkrétan a fejemben hallottam, inkább körülöttem, mellettem. Később abbamaradt. Egyébként élénk kisgyerek voltam, eléggé érzékeny, de vidám természetű, érdeklődő. Először én is a gyermekkori skizofréniára gondoltam,de a "hangok hallása" előtt levertség, letargia, egykedv volt a gyerekeknél, én meg semmi ilyet nem tapasztaltam. Érdekelne tehát, ha volt valakinek hasonló tapasztalata. Ahogy magyaráztak nekem, kicsit olyan volt, mintha érteném, hol hangosabban, hol halkabban, de mindig egy azon frekvencián, úgyértem ugyanazon a hangmagasságon, monotonan.
2011. szept. 10. 16:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, és évekig volt ez nekem, tehát nem egyszer, több évig, 4-5 legalább. Más tünetem, ami skizofréniára utalt volna, nem volt. A családunkban senkinek sem volt ilyen, vagy hasonló betegsége, kényszerképzetei.
2011. szept. 10. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát csak tippelni tudok, azt is csak "félig", mert a tanulásnál nem magyarázható ezzel, viszont elalvásnál igen. Mikor meditálok, vagy asztrál utazás előjele lehet az, hogy elkezded hallani a hangokat a szellemi dimenzióból, az Akashából.
2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11-12 évesen abbamaradt, most hány éves vagy kérdező?
2011. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez azért nem játék.

Figyelj, aki hangokat hall, az beteg.

Nem hiszem el azt, hogy másik dimenzióból beszélnek hozzá, meg hasonló dolgok.

Pszichológushoz kellene menned, szerintem.

2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, és kivizsgáláson is, teljesen ép a tudatom!!! 20 éves vagyok amúgy.
2011. szept. 13. 19:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Akasha?
2011. szept. 13. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!