Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy lehet, hogy mindig...

Hogy lehet, hogy mindig nyerek? Ezt már nem hiszem el,2012 első percében már nyertem!

Figyelt kérdés

Tavaly 5000 Ft vásárlási utalványt, egy doboz milka bonbont, egy naptárat, egy 6000-ft-os övet, és egy 360 ezres új biciklit.

IDÉN, 2012-ben már az év első percében engem sorsolt ki a gép, és egy 10.000 Tf-os vásárlási utalványt nyertem!! Nem hiszem el egyszerűen, hogy lehetséges ez??



2012. jan. 1. 01:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mázlid van :)
2012. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De ennyire nem lehet mázlim! Igaz, hogy rengeteg nyereményjátékban részt veszek, nagy részét a Facebookon nyertem, de ez már tényleg durva! :D Valaminek kell, hogy emögött álljon.
2012. jan. 1. 02:21
 3/37 nda.cicush ***** válasza:
100%
Szerintem inkább örülj neki...mer még visszafordulhat a szerncséd.. :D
2012. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyenletesen oszlanak el a dolgok (emberek, esemenyek) a vilagban. Minel tobbszor nyersz, annal nagyobb a valoszinusege, hogy megint fogsz.

Nagymamám ugy szokta mondani: a kutya is oda szarik, ahol már van.

2012. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
41%

"örülj neki...mer még visszafordulhat a szerncséd.. :D"


Az a szabály, hogy amit kapsz, nem csak magadnak kapod: egy részét vissza kell adnod a kozossegnek. Pl. ha rajossz, hogy min mult, hogy mindig nyersz, akkor azt a tudast kell megosztanod masokkal. Ha pedig sokat nyersz, akkor a nyeremeny egy részét kell adnod más(ok)nak. Pl. ha most 10 EFt-ot nyertél, akkor néhány bonbont is vegyél, amit elajándékozol: igy tudod életben tartani, hoytg mindig nyerj - továbbra is. "Mert ez a törvény.":) Ahogy a Mester mondta volt.:)

Most pl. az örömödet osztottad meg a többiekkel, szóval jól csinálod!:)

2012. jan. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezentúl mindig cselekszem valami jót, mert jó érzés nyerni, és kívánom másoknak is, hogy nyerjenek. Sajnos sokan feladják a reményt pár próbálkozás után, hogy "ők úgysem nyernek semmit". Dehogynem! Csak hinni kell benne, és sok játékon részt kell venni, így megy csak ez! :)
2012. jan. 1. 03:01
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Így van! És nem utolsósorban: GRATULÁLOK NEKED a nyereményekhez!:)
2012. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te nem szoktál nyerni?
2012. jan. 1. 03:06
 9/37 anonim ***** válasza:
Hát elvileg van hozzá vénám, mert volt már rá példa, de mostanaban sajnos nem.:( Pedig tobben megjosoltak, hogy nagyon nagy osszeget fogok nyerni, de nem nyertem.:(
2012. jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A nyeremények mindig a leg váratlanabb pillanatokban érkeznek, még simán van esélyed! :) Engem nem a pénznyeremény motívál, egy kulcstartónak ugyanúgy tudok örülni, mint egy nagyobb összegű akárminek. :D
2012. jan. 1. 03:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!