Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valami megbízható infó Andrew...

Valami megbízható infó Andrew Basiago-ról? Esetleg Frank Basiago-ról, aki az apja volt, és elvileg teleportot épített?

Figyelt kérdés
Azt állítja az apja vele együtt 3000km-t utazott a térben a gép segítségével, és az USA el akarja titkolni a gépet, ezért nem került nyilvánosságra stb.. rágoogleztam de semmi konkrétat nem találtam, egyáltalán ki ez az ember? Van ami ezt alátámasztja? mert ilyet akárki mondhat..(Persze hogy elég hihetetlen . ezért is akarok utána nézni :D)

2012. jan. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez elég ijesztően hangzik..de én nem annyira hiszem el, hogy ez igaz lenne..

A teleport azt jelenti, hogy egyik térből a másikba át tud "menni" a másikba? Pl New Yorkból Washingtonba?

Te amúgy személy szerint mit gondolsz erről?

2012. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elvileg igen, kb úgy történt. Discovery science-en volt amúgy. Láttam h neten is leírják ezt, nem tudom mit gondoljak. Egyrészt elképzelhetőnek tartom hogy a kormány tenne ilyet, mert akkor egy csomó ipari ágazatra nem lenne szükség, ha ez venné át a közlekedés helyét, viszont azt meg elég elképzelhetetlennek tartom hogy volt, aki már feltalálta, és nem osztotta meg az ismerőseivel- akiket meg lehetne kérdezni- csak a fiával.

Másrészről vannak nagy koponyák, ha most mutatna nekem valaki egy működő teleportot, és utazhatnék is vele, akkor nem mondanám hogy 'legvadabb álmaimban sem hittem volna' mert hát ott a bizonyíték hogy lehetséges :)

2012. jan. 13. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon valószínű!
2012. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu. Amennyiben a teleportálás lehetséges, azt szinte biztosan csak fénysebességgel lehet megoldani. Képzeld el, hogy ehhez egy részecskegyorsítót kéne építeni. Tudod mi gépezet és erőforrást igényelne? Az elméleted alapján a kormány úgy dobná ki a buszokat ahogy vannak, de egy biztos: az ürgének nem volt ilyen gépe....
2012. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és ami lemaradt: mai internet, facebook és youtube időkben mit lehet eltitkolni, ha valaki bármit is ki szeretne teregetni? Annyi agya volt, hogy megépített egy ilyen gépet, de publikálni semmit sem tud róla .... állítólag... KAMÚÚÚÚ
2012. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vorenus válasza:

Nem lehet eldönteni igaz e vagy sem,mert nincs rá kézzel fogható bizonyíték.Ez azonban nem jelenti azt,hogy nem létezhet ilyen szerkezet hisz nem az első eset lenne,hogy magasabb körökben eltitkolnak valamit az emberek elől.Nyomós érv szól a mellett,hogy elhallgatnak előlünk bizonyos információkat.Hatalmas az ipari lobbi és egész egyszerűen nem engedheti meg magának,hogy egy korszakalkotó találmány miatt sutba vágja azt a gigászi hasznot amit a különböző iparágak hoznak nap mint nap.

És visszatérve a kiinduló ponthoz.A részecske gyorsító nem lenne alkalmas élőlények teleportálására mert senki nem élné túl azt az iszonyatos hőt és súlynövekedést amit a gép bekapcsolásakor érezne.Továbbá Einstein óta tudjuk,hogy a tér meggörbül a tömeg hatására és egy ponton át is szakadhat azaz,féregjárat keletkezhet.Tehát elvileg nincs szükség a fénysebességgel történő száguldásra-ami mellesleg univerzális szinten igen alacsony sebesség!

2012. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Einstein szerint a a fénysebesség a legnagyobb sebesség. Tévedett. Szerinted másban?
2012. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!