Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs (előző élet...

Antimod kérdése:

Reinkarnációs (előző élet (ek) be visszavezető regressziós) hipnózison szeretnék részt venni. Ismertek megbízható szakembert?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindig szerencsés bolygatni az ilyesmit, de bizonyos fóbiák, útkeresés és kérdések miatt úgy érzem, szükségem van rá.


Nem szeretnék hiába menni, és sarlatánhoz, illetve méregdrágához sem.


(A szívjál többet és hasonlóval biztató egyének kérem, ezúttal ne postoljanak a topicba. Köszönöm a megértésüket.)


2011. dec. 19. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek, hova valósi vagy?
2011. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az kimaradt. Budapesti vagyok, ott keresek vagy a környéken.
2011. dec. 19. 22:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát akit én ismerek, az Somogyban tevékenykedik.


Szerintem **s utaztatást keress a környékeden, biztosan van Budapesten is. Én ilyenen voltam és nagyon jó élmény volt, sőt, mivel kicsit hitetlen voltam, még egy plusz személyt is bevihettem, aki végignézte az egészet, hogy tényleg az történik-e, amit az utaztató mondott. Csak ajánlani tudom.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De ha jól értelmeztem a dolgokat, az "éber transzállapotban" történik, igaz? Nem tudom, mennyire higyjek az ilyesmiben. Hipnózisban legalább levisznek alfába, ahol már hozzáférsz a tudatalatti emlékeidhez.

Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy öt perc után bevillanjanak csak úgy képek...

2011. dec. 20. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik előző élet. Olyan képeket tud előhívni a hipnózis amiket már fantáziádban összeraktál az életedben. Ez persze lehet bármi, ha jó a dolog , akár Napóleon is lehettél....
2011. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Előző: ezért kár volt ennyit írnod. Nézz utána alaposabban!
2011. dec. 27. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Utánanéztem: Valóban csak képzett pszichológus alkalmazhat hipnoterápiát. Ez tény. A többi kamu.(Nem parapszichológus, hanem akinek valódi egyetemen szerzett diplomája, diplomái vannak) De: Az alkalmazott hipnózis nem jeleneti ,hogy volt előző élet. Nem is volt. Egyszerűen csak a vágyat, hogy kinek képzeli magát a kliens abban a módosult tudatállapotban amibe átkerül. Ebből építkezik a gondolkodás átformálása. segít problémák másképpen történő értékelésében.Nem az előző élet bizonyítéka, hanem egy másik személy bőrében való gondolkodás segítségül hívása a cél. Nincs előző élet, ez egy simán pszichológiában használatos , hatékony MÓDSZER.
2011. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utaztatásnak is hívják. Így keress rá.
2011. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van előző élet! Klinikai és egyetemeken pszichológiát oktató tanárok (tiltott, titkolt) kísérletei bizonyítják, hogy léteznek előző életek. De, mivel szembe mennének a mai világban elfogadott materialista szemlélettel, nyilvánosan nem vállalhatják fel tapasztalataikat. Nem mellékesen megjegyezve, a nagyhatalmak, USA, Oroszország, Németország, de a világ számos fejlett országát is idesorolva, tisztában vannak a reinkarnációval, folyamatos kísérleteik között szerepelnek az ilyen jellegű kutatások. El kell gondolkozni azon, mekkora káosz lenne a Földön, ha hirtelen állást foglalnának egy ilyen nagy horderejű kérdésben. Gondolkodjon el rajta, hány milliárd ember hisz egyházak tanításaiban? Addig lehet kordában tartani a népet, amíg sötétségben tartják! Törekedjetek a Fény felé! A reinkarnációban felszínre kerülő előző életek számos konkrét adatának utána lehetett nézni napjainkban is. Ilyen esetekről számos dokumentumfilm jelent meg már a magyar tv csatornákon is. Azok, akik ennyire félinformációkkal rendelkeznek, hogy csípőből elutasítanak mindent, nagyon sokat kell még fejlődniük, és tanulniuk. Erőt, kitartást és nyitottságot tudok kívánni csak nekik.
2012. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia,


"Nem mellékesen megjegyezve, a nagyhatalmak, USA, Oroszország, Németország, de a világ számos fejlett országát is idesorolva, tisztában vannak a reinkarnációval, folyamatos kísérleteik között szerepelnek az ilyen jellegű kutatások.Nem mellékesen megjegyezve, a nagyhatalmak, USA, Oroszország, Németország, de a világ számos fejlett országát is idesorolva, tisztában vannak a reinkarnációval, folyamatos kísérleteik között szerepelnek az ilyen jellegű kutatások."


Erről valamilyen forrást tudsz adni?

2012. jan. 8. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!