Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyi köze van az alvásparalí...

Mennyi köze van az alvásparalízisnek a spirituális dolgokhoz? Egyre hosszabb ideig tart nálam ez a dolog. Az utolsó 1,5 órás volt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsánat, hogy ehhez a témakörhöz írtam, de érdekelne, hogy akik foglalkoznak az ezoterikával, jártasabbak ebben, ők hogy vélekednek erről.


Ha orvosilag közelítjük meg ezt a dolgot, akkor ugye a stressznek titulálhatjuk ezt, s az alváslabor-antidepresszánsok szedése a megoldás.

Érdekelne, hogy van-e köztetek olyan, aki többet lát ebben, mint csupán stressz, fáradtság.


Én személy szerint egyre többször élem át, egyre hosszabban, s egyre több minden történik ilyenkor. Legutóbb, mint írtam, 1,5 óra volt, amíg teljesen magamhoz tértem.

Egyszerűen nem bírtam kijönni ebből az állapotból, akárhogy is akartam.


Na nem ragozom tovább, mert hosszú lesz. Ha valakit érdekelnek a részletek, szívesen leírom. S persze szívesen várok minden kedves hozzászólást.


2012. jan. 12. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

> Mennyi köze van az alvásparalízisnek a spirituális dolgokhoz?

Mennyi köze van a spirituális dolgoknak a tudományhoz, a valósághoz? Nulla.


> Az utolsó 1,5 órás volt!

Menj orvoshoz!

2012. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, a paranormálishoz sincs köze, mert a paranormális a tudomány által MÉG nem magyarázott dolgok halmaza. Az alvási paralízis az amikor tudatra ébredsz még mielőtt az agyad kikapcsolná a magadat és a környezetedet védő paralízist=bénítást.


Az első válaszoló megírta a lényeget, ez a témakör egy internetes emésztőgödör, mint a 4chan, de ez nem pedofilokra specializálódott.


Nekem a leghosszabb 2 perces volt, ilyenkor általában az embereket halálfélelem fogja el és hallucinálnak, de ha érted a tudatos álmodás lényegét, tudod irányítani a dolgokat és elmúlik a halálfélelem is, képzeletföldjére kerülhetsz(aka. LSD Land).


1,5 óra az igen sok, valami szerves bajod lehet.


Orvos minél előbb, ennél nincs fontosabb dolgod most, siess!

2012. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, aranyosak vagytok, hogy szántatok rám időt.


Próbáltam volna elkerülni az orvost ezzel kapcsolatban, mert ahogy olvastam antidepresszánsokat írnak fel. S amint abbahagyom a szedését, akkor még erősebben előjön.


Próbálom irányítani az egészet, de tudjátok olyan valóságos az egész, s olyan félelmetes. Legutóbb, amikor a 1,5 órás volt azt hittem meghalok. Láttam egy kék fénycsóvát, ami magával ragadott. Legjobb szó erre, mintha beszippantott volna. Éreztem, ahogy szippant be. Utána lebegtem a párom felett, s ráztam, hogy segítsen, mert nem tudok visszajönni. Persze ő semmit se észlelt az egészből.


Máskor pedig emberi alakokat szoktam látni.

2012. jan. 12. 16:06
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Rossz érzés, ha nincs kontroll, de vigyázz, mivel most jönnek a kék fényeddel az UFO hívők és a buddhisták!

Viccen kívül mondom ezt.(Bár megszűnne a lélekvándorlás és a földönkívüli kísérlet is kísérteties módon a tabletta szedésének kezdetével, de ez a 404 szektát nem érdekelné)


Megkaptad a választ, a lehető legértelmesebbet. 2. én írtam, de nem mondtam vele sok újat.


Viszont mindenképp kell valamit csinálnod, mert fizikai is lehet a probléma eredete és az nem 1-2 pirula naponta.

2012. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én ismerek olyat aki képes teljesen kontrollálni ezt az állapotot, de neki nem tartott másfél órán át, szóval ő a normális tartományba esik.

Szóval nálad valóban a stressz és depresszió vagy valami más lehet a háttérben, ezért én is az orvosra szavazok. Antidepresszáns gyanánt meg lehet találni természetes növényeket is.

2012. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Én 3szor éltem át hasonlót.Nálam mindig egy törpe démon jött elő és rá ült a mellkasomra.Nagyon ronda feje volt és nagyon félelmetes.Annyira valóságodnak tünt az egész.Ilyenkor alig kapok levegőt és halálfélelmem van.Egyszer tudtam ordítani,a párom mellettem majd frászt kapott.
2012. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz:)
2012. jan. 12. 17:45
 8/27 A kérdező kommentje:

Én régebben 2szer éltem át, akkor nekem is valami démon szerű jelent meg felettem, s nem bírtam mozogni, meg akart ölni. Ez évekkel ezelőtt volt.


Most pedig fél éve rendszeres lett, kb.10-15ször volt már azóta.


Azért rossz amúgy az egész, mert nem akarom megint azt a félelmet átélni. Valahogy a félelmet kellene legyőznöm.

2012. jan. 12. 17:48
 9/27 anonim ***** válasza:
27%

Kilépsz a testedből.

És nem hallucináció hogy több ezer vagy millió ember érzi azt hogy lebeg, lát és mászkál a házban anélkül hogy felkelt volna az ágyból.

Amikor velem ez volt engem is kiszippantottak a testemből és elég nagy erőfeszítés kellett hogy visszatérjek. De legközelebb hagyom magam és meglátom hogy mi történik, csak ilyenkor általában nagyon félek, mint mindenki más.

Nem kell drogokhoz hasonlítani...

2012. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok mint Te, kedves utolsó, hogy a félelmem erősebb, s mindig küzdök, hogy visszatérjek.
2012. jan. 12. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!