Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy hosszú (3-4 órás) alfázásk...

Egy hosszú (3-4 órás) alfázáskor ha végig megerősítéseket mondogatok magamnak, az mennyit ér a hiedelmek megszüntetésében?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy én nem tudok jól táncolni és nehezen tanulok nyelvet. Akkor azt mondogatom, hogy Remekül táncolok és nagyon könnyen elsajátítom az idegen nyelveket. Ezzel mennyit érek?
2011. nov. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2 forintot.
2011. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:

3-4 órás alfa? Az igen, időmilliomos lehetsz.

Amennyire én tudom, nem ezen, sokkal inkább a rendszerességen múlik, mennyire hiszed el. Inkább mondd el magadnak minden nap kétszer, mint 500-szor egymás után egy alkalommal. A lényeg, hogy elhidd.

2011. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem mondogatni kell egyfolytában,hanem próbáld elfogadni magadat és akkor összhangba kerül a gondolat és a cselekedet.Amúgy,ha komolyan tanulni akarsz, próbáld meg az agytornát amivel könnyedén lehet tanulni.
2011. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen önámítás. Hidd el semmit sem számít. Olvass inkább pszichológiát.
2011. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne mondogasd hanem éld bele magad hogy pl táncos vagy ! és csak arra figyelj!! ÉS NAGYON ÉLD BELE MAGAD! :DD
2011. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják, éld bele magad, akár "alfázás" közben! A sokat mondogatós módszer csak arra való, hogy elhidd, ha már elhiszed, onnantól megy magától.

Mellesleg jegyzem meg a jó tánc az eléggé nézőpont kérdése. Táncban inkább enged el magad! :-)

2011. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :D
2011. nov. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!