Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A barátommal fogok aludni, és...

A barátommal fogok aludni, és történt valami abban a házban, valaki megmondaná, hogy ez igaz-e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát holnap fogok a barátomnál aludni először,de már eléggé be vagyok parázva. A bátyja 2 hónapja lett öngyilkos,ott abban a házban,felakasztotta magát. Még régebben hallottam,hogy ha valaki öngyilkos lesz,a lelke ott marad abban a házban. Ez tényleg igaz?
2012. jan. 27. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Esély van rá, de ne parázz. Egyedül én is félnék ott lenni, de ha a barátod ott van akkor ne félj :)
2012. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy
2012. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy ezekben a középkori babonákban! A szellemek nem járnak vissza! És a halott lelke sem marad ott a házban.

Apósom is öngyilkos lett vagy 30 évvel ezelőtt,de soha nem járt vissza a szelleme. A gyerekek abban a házban nőttek fel,és anyósom még ma is ott lakik.

Beképzelés az egész.

2012. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Inkább fölösleges parázás helyett állj támaszul a barátod mellett, mert nagyon nehéz lehet még mindig neki...
2012. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez egy baromság. akkor már a barátoddal is történt volna valami, nem gondolod? sztem inkább segítsd át a gyászon ahelyett hogy ilyen ökörségeket hiszel el a világból
2012. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyenekben hiszel, akkor még éretlen vagy a szexhez.
2012. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Solarian ***** válasza:
100%
Semmitől nincs félned. Átéltem énis effajta gyászt. De egyvalami biztos: nem marad itt semmilyen szellem.
2012. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

De. Itt marad. És mindig tartja a gyertyát szeretkezésnél. Arról fogod megismerni, hogy egy árnyalak egy fekete lángú gyertyát tart a fejeteknél, miközben csináljátok.


(OMG, ennyi sületlenséget szellemekről, meg idegen lényekről, Isten az égben még egyszer... Mellesleg ha én kinyírnám magam, azért tenném, mert kuwwára elegem van mindenből körülöttem. Tehát eszem ágába se lenne itt maradni, hanem olyan messze szállnék, amilyen messze csak lehet.)

2012. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen igaz ott maradhat,de nem kell félned nem tettél te annak semmi
2012. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 yossarian44 ***** válasza:
47%

Emberek, hány ezer évnek kell még eltelnie, hogy leessen a húszpennys?


Nincsenek szellemek. Ha lennének, akkor Volgográd - az egykori nevén Sztálingrád - hemzsegne a milliónyi halott katona szellemétől, akárcsak az összes európai tömegsír, meg csatamező helye. Ami rohadt sok volt.


Aki öngyilkos lesz, annak pont annyira vége van, mint a többi halottnak. Nem megy már sehova...

2012. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!