Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő rémálom? Könyörgök már nem is merek aludni!?

Figyelt kérdés
arról szól hogy fényes nappal megyek egy ismeretlen gyerekkel. egy utcán ahol sorba házak vannak. vidéken. (pesti vagyok). megyünk és bemegyünk egy elhagyatott kísértetházba. csak egy sima ház nem is emeletes. mikor belépek a küszöbön már látni a felfordulást. mindenhol szanaszét vannak dobálva könyvek. nagyon sok könyv. körbenézünk. van fürdőszoba is. arra vagyok figyelmes hogy egy fej, női fej. sötétkék haja van szinte fekete. kb vállig érő. de csak a vállait lehet látni. többet nem. tehát a fejétől a válláig látni csak. el van lilulva a feje. és egy nő. de mégis mintha gyerek lenne pedig nem az vagy nem tudom furcsa. nyaka körül olyan el se lehet mondani. olyan világos kék és fehér így össze folyik. olyan mint van az a virág a kutyatej. és mikor a virág megérik akkor lesz belőle pihe. nos ez ugyanolyan csak kék és fehér és egymást körülvéve de nem össze érve körkörösen szállingóznak a nyaka körül. és fénylenek is a saját árnyalatukkal. közben rám néz de nem mond semmit. de olyan félelmet sugároz nagyon nagyot. még most is borzongok tőle. 3 szor jött be az álmomba mindig máshogy de mindig azt a félelmet árasztja. de a szinek meg ezek amit elmondtam ugyanazok. és ismeretlen számomra a személy. ja igen és elősszőr a plafon sarkában jelent meg aztán össze vissza. de az első álmomba 2 szer a plafon sarkába. úgy hogymegláttam néztem kb olyan 5 percig, utána megfordultam és a másik plafon sarkába jelent meg. és nagyon próbálok menekülni de alig birok. lemerevedek. ja és az arca sebes is. meg heges. és a szemei is kékek. és azt fogtam fel mikor felkeltem hogy azt akarta volna jelezni hogy soha az életbe nem tehetem be oda a lábam. "mennyél innen ez az én területem" meg hogy zargatom a halottat. de a gyerek mindig mindig csak az elején van ott mikor kezdődik az álom. a házban eltűnik.
2011. dec. 5. 22:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ráadásul egyre hülyeségebbeket álodok pl hörcsögök se@elnek vagy egyre több lesz illetve bébi hörcsögök kis pirosak. vagy patkányok, patkányok hörcsöggel keverve. vagy autót vezetek és valami tönkre megy benne, utána olyan csalódást érzékelek mintha egy élet omlott volna össze bennem. mindennap álmodok mindig ilyeneket amit most leírtam ezek visszatérő álmok.
2011. dec. 5. 22:36
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap azt álmodtam, hogy strandon voltam és a volt barátnőm ugrált a medencében. őt néztem. addig míg egy gyerek el nem kezdett ugrálni magában a placcon. mindenki rajta nevetett. ismeretlenek. megkérdeztem mi olyan vicces benne. megfordult a gyerek és a tüdejénél, egy kb 15 cm nyílás volt. látszott hogy megvan főve a hús. és így feszítgette. és mondtam fúj. a többiek nagyon nevettek. mondták hogy megfürdött egy 1800 fokos vízben. vagy 1900volt már nem tom. és akkor én is elkezdtem nevetni nagyon. utána annyi volt hogy az exem egyre messzeb és messzeb ment. ment haza. hívtam hívtam de nem jött. utána mondtam neki hogy menjél akkor szia. az 1800 fokos gyerek meg ment utána. de mikor megfordultam az exem szaladt utánam. ennyi mik jelentenek ezek?
2011. dec. 5. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aludj..

Ez baromi egyszerű.

Amúgy meg mindenkinek vannak rémálmai. A sok stressz az oka. meg az eltitkolt félelmek. Nem is tudsz róla de összegződik a tudatalattidban és valami rosszat álmodsz. És az is tovább kombinálódik. És gy tovább. Így keletkeznek a rémálmok. És elárulom azt hogy egy álom fordítva működik mint egy film. A Filmnél látod és elkezdesz félni. Álomnál fordítva van. Félni kezdesz és utána álmodsz.

Oldj meg valami problémát el fog múlni. Általában az élethelyzetek miatt álmodunk rosszat. Nekem vizsgaidőszakban voltak rémálmaim mikor is tudtam hogy meg fogok bukni akármit csinálok. Vagy ha nem tudom miből fogfom kifizetni a tartozásaim vagy hasonló hosszútávú nyomások vannak rajtam. Akkor álmodok nagyon borzalmas álmokat az ügyektől független témájúak mégis. Lehet nálad is van valami ilyesmi gond. Ha elmúlik a probléma elmúlnak a rémálmok is.

2011. dec. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a zöld mezőbe írt álmodnak lehet értelme.Annál is inkább, mivel visszatérő motívumok vannak benne.

Nos, ezt az álmot szerintem úgy kell értelmezni, mintha az összes szereplője te lennél.A gyerek, gyermeki éned.Kísér egy darabon és addig rendben is van minden.Azt jelenti, hogy a gyermeki éneddel tudatosabban kellene tartani a kapcsolatot.A ház, ahová megérkezel, a cél:saját benső világod,úgy látszik fontos számodra az önismeret, vagy dolgod van ezzel.A házban a felfordulás jelenti a lelkedben, gondolataidban való káoszt, a szétdobált könyvek a rendszerezetlen tudást, vagy a meg nem becsült tudást.A fürdőszoba:A hely, ahol megtisztulunk, mindentől, ami felesleges.A víz pedig az érzelmek szimbóluma.Amilyen a víz, olyan érzésekkel van dolgod.A nő, aki olyan, mintha halott lenne, máskor meg, mintha talán gyerek lenne.Nos, gyanítom,a téged kísérő gyermek lehet ő is.És benne van minden:ő jeleníti meg a gyermekkori félelmeket, az önismerettel való gondokat, feladatokat(főleg a személyiség nőies oldalát illetően).A nő halottra is emlékeztetett és azt akarta ne tedd be oda többé a lábad?Ez nekem azt súgja, sokat foglalkozol talán múltbeli sérelmekkel, félelmekkel.Ha ez így van, valóban jó lenne, ha próbálnál a múltbeli nyomasztó emlékeket elengedni.

Változtatja a helyét..Igen, ez a tudatalatti játéka, utal valamire, de mégis megpróbál kicsúszni a kezed közül, ez a tudatalatti természete.

El kell gondolkoznod,sorban az álom képein, ismerősek-e valahonnan?Számodra mit jelképezhetnek?

Hát, nagyon röviden ennyi.

2011. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!