Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan kell pszi kereket...

Anc kérdése:

Hogyan kell pszi kereket csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Irnal errol bovebben? Miben segit ez a kerek?
2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
vtf?
2012. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Strelok(Lövészt)-ot(aka. Marked One), ő ölte meg a Közös Öntudatod(Common Consciousness) és kapcsolta le az Agyperzselőt(Brain Scorcher aka. Rainbow Emitter), így biztosan tud 1-2 nooszférai titkot.


Most valahol, ha minden igaz Pripyat közelében dolgozik egy mobil kutatóállomáson.

2012. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pl gyufásdobozba szúrsz egy fogpiszkálót a közepén, egy kocka papirlapot kb 5 cm oldalhosszúságút meghajtasz átlóssan azután ugy igazitod hogy esernyőformát alkosson és ráteszed a fogpiszkáló hegyére, ne legyenek illuzióid a kezed melege hajtja de csak akkor fog forogni ha nincs túl meleg a szobában...


vagy pl igy


http://www.youtube.com/watch?v=V0m0goUVcrI

2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik értelmeset válaszoltak :)
2012. febr. 6. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy pszi keréknek nevezik, még nem más hajtja mint a kéz melege. Fizika
2012. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de attól még mint jelenség, szerintem érdekes.
2012. febr. 12. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Méghogy válasza:


pl gyufásdobozba szúrsz egy fogpiszkálót a közepén, egy kocka papirlapot kb 5 cm oldalhosszúságút meghajtasz átlóssan azután ugy igazitod hogy esernyőformát alkosson és ráteszed a fogpiszkáló hegyére, ne legyenek illuzióid a kezed melege hajtja de csak akkor fog forogni ha nincs túl meleg a szobában...


Régen volt egy papír kígyó, ami körkörösre volt kivágva. És ha a kályha fölé irányítottad, elkezdett forogni. Én még emlékszem.

2012. febr. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!