Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek, hogy bebizonyítsam?

Mit tegyek, hogy bebizonyítsam?

Figyelt kérdés
Néha furcsa dolgokat látok és hallok, amitől más ember azonnal elfutna, de én pont odamegyek és megnézem mi történt. A barátaim, ismerőseim hülyének néznek pedig tényleg mindig olyan érzésem van, mintha valami paranormális történt volna, de aztán semmi ésszerű, kézzelfogható magyarázatot nem találok.
2012. febr. 10. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Szihológus.
2012. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg a képeket és a hangokat, hogy normális vagy-e, aztán mond meg az ismerőseidnek, hogy a hangok azt mondták, hogy normális vagy!
2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Napkiraly ***** válasza:
82%
milyen dolgokról van szó?
2012. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első, neked meg helyesírási szótár!

második, normális válaszokat várnék!

harmadik, legutóbb az volt hogy a társasházunk mélygarázsában kiszálltam a kocsiból és kalapáló hangot hallottam de nagyon egyenletlenül elindultam aztán ahogy közelebb értem nyikorgást is hallottam amikor odaértem láttam hogy a kocsi kerekei le vannak esve de nem volt ott ember meg semmi. persze ha nagyon akarnánk biztos tudnák rá valami összekapart magyarázatod...

2012. febr. 10. 21:04
 5/17 Napkiraly ***** válasza:
100%
A te kocsidnak? Vagy melyik kocsinak? És később is le voltak esve? Csavarok? Arra vagyok kíváncsi, hogy az objektív világban volt leesve a kerék vagy a te tudatodban
2012. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tényleg le voltak esve én meg teljesen normális vagyok és magam se hiszem hogy valami paranormális történt ezért nem is ezt akarom bebizonyítani csak azt hogy normális vagyok de nem jönnek velem ha ilyen történik mert félnek és ezért nem is tudom meggyőzni őket.
2012. febr. 11. 08:52
 7/17 Napkiraly ***** válasza:
100%
Álló kocsinak eléggé nehezen esik le magától a kereke. Ha azok a dolgok, amiket látsz a valódi világban is megtörténnek, akkor lehet meg kellene békélned ezzel a helyzettel
2012. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Netán telekinézis-sel* bírsz.

*telekinézis: Tárgyak tudományosan megmagyarázhatatlan mozgása, amit ismeretlen erők okoznak. Vagyis te magad!

Esetedben a tudatodal csavarozod ki a kereket csavarait. Valamelyik "A lélek Határai" (psy-factor) sorozatban volt erről egy film is.


Bár ebben a filmben kiderült, hogy a nő azért tudott tárgyakat mozgatni, mert stresszes volt a munkahelyi légkör. És mindez felgyülemlett benne.

2012. febr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Kérdésedre a válasz: Ha lesz ki mit tud a tv-ben, jelentkezz. Aztán kérd meg a szerkesztőket, hogy csend legyen a teremben vagyis a stúdióban, hogy tudj koncentrálni. És rakjanak eléd valamilyen tárgyat is. Itt be tudod az egész magyarországnak bizonyítani. Lesz stressz, izgalom nem kevés.
2012. febr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél bebizonyítani? Az, hogy leszerelik a kocsi kerekét és olyan ügyesek, hogy nem látod a keréklopókat? Nekem is volt hasonló, amikor megzavarták őket elmenekültek, én meg azt vettem észre, hogy a kocsi mellett van a kerék letéve, a másik oldali meg csak ki van lazítva.Mindenre lehet ezo-s magyarázatot keresni vagy úgy tenni mintha valami izgalmas és megmagyarázhatatlan történt volna, de Te is tudod, hogy ezek nem magyarázatok hanem belemagyarázások. Sem telekinézis, sem szellemek, sem előre eldöntött karma vagy hasonlók nem léteznek. Nézz jobban körül.
2012. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!