Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglepetés hogy bebizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés hogy bebizonyítsam neki hogy szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 5 éve kiköltöztem Spanyolországba, és azelőtt Budaörsön volt egy szomszéd lány. Vele két éve ismertük egymást, és akkor nem tudom hogy lehet így mondani, de jártunk. De pont rá egy hétre kiköltöztem spanyolba, és ő ezt nem tudta. Tegnap találkoztam vele, véletlenül. És meghívtam egy kávéra, beszélgettünk, és mind ketten rájöttünk arra hogy még mindig szeretjük egymást.Ma azt mondta, hogy bizonyítsam be neki hogy szeretem, és lepjem meg őt valamivel. Bármivel. Ötleteket kérnék Pls!!! Csütörtök 21. Találkozunk megint. Valami olyan kéne amit addigra meg tudnék venni, szervezni vagy elkészíteni. Köszönöm előre is.
2011. júl. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
vagyél neki egy csomo sört és süss neki vami finomat a férfiak szivéhez a gyomrán át vezet az út..:D
2011. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértetted xD Én a pasi vagyok. De a sör és a süti teccik :)) De mint lány te mit javasolnál mit tegyek?
2011. júl. 17. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:

hát engem úgy lelehetne, ha egy csokor rózsával és valami kis bonbonnal meglepnének, odaadná, átölelne és a fülembe súgná hogy szeret...

áááááá :$ ez beválna!:D

2011. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy régebbi közös emlék amit azóta örzöl mióta kimentél?

Ez lehet tárgy, vagy bármi amire még emlékszel...újraélnétek az első randitokat? Olyasmire gondolok, amivel érezni fogja, hogy valóban fontos volt akkor is és most is, hiszen emlékszel minden mozzanatra!

Azért ne add ki magad teljesen és ő is készüljön! ;)

Mondd, hogy egy meglepi Te adsz egyet Ő, hogy biztos lehess, a dolgodban ;)

2011. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na? Hogyment? :)
2011. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz az érdeklődést. 2 hétig jártunk, csak az a gond hogy ő válogatott vizilabdás. Elment Szentesre valami kupára vagy mi a tököm, találkozott valami kis Izraeli (előre szólok nem vagyok se rasszista se antiszemita) pa**szt zs*dó ro*adék csapattal, és megcsalt az egyik kis cs*cska ro*adékkal. Ennyi volt, de azért köszönöm a segítséget :)
2011. szept. 6. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!